Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar wiaty w Mławie


Wczoraj (11 października br.) doszło do pożaru wiaty w jednym z zakładów produkcyjnych przy ul. Granicznej w Mławie.

– O godz. 16:36 otrzymaliśmy zgłoszenie, że zapalił się dach wiaty. Na miejscu okazało się, że paliło się ocieplenie ścian – wełna, styropian. W wyniku pożaru spaleniu uległo około 50 m2 ocieplenia. W akcji gaszenia brały udział 3 JRG Mława i 2 jednostki OSP – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
świadek
Gość
świadek

Tak, to w zakładzie gdzie przerabiają folie. Kolejny pożar. Może ponarzekamy na smog z powodu spalania śmieci przez mieszkańców. W tym zakładzie nagminnie otwierane są wrota i cały smród i opary wydostają się na zewnątrz. To gorsze niż planowana kiedyś spalarnia śmieci.

Jevgeniia
Gość
Jevgeniia

Otwierane są cały czas. Sadzisz, że lepiej wąchać smród kurników i WIPASZU? akurat folie nie śmierdzą tak jak pojemniki drobiowe i kury.
A żeby nie ta firma to śmieci byś pakował w kieszeń a ludzie którzy tam pracują nie mieliby pracy i za co żyć. A po drugie to nie są spalane śmieci, tylko folia. Najpierw zaczerpnij drogi „świadku” dokładnych informacji czym zajmuje się tym zakład a dopiero później uruchom tą stronę i zacznij się wypowiadać.

JANUSZ
Gość
JANUSZ

ale czy ten pożar był tam gdzie przerabiają folie na wólce????

JANUSZ
Gość
JANUSZ

znowu folie???

Xyz
Gość
Xyz

Nie folia tylko dach budynku…. czytaj ze zrozumieniem

Laura
Gość
Laura

Nie dach budynku tylko ocieplenie budynku czytaj ze zrozumieniem.