Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna. Nietrzeźwy mężczyzna z pistoletem w ręku na ulicy


Niecodzienny widok zaskoczył policjantów patrolujących 28 sierpnia br. miejscowość Wieczfnia Kościelna. Na drodze stał mężczyzna z pistoletem w ręku. Policjanci natychmiast podjęli działania i zatrzymali posiadacza broni. Jak się potem okazało był nietrzeźwy.


ksp Mława
Reklama

– Funkcjonariusze policji zatrzymali 57 – letniego mężczyznę, który trzymał w ręku przedmiot przypominający broń. Mężczyzna był nietrzeźwy. Policjanci dokonali także przeszukania mieszkania zatrzymanego i zabezpieczyli dwie sztuki broni. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka, po czym został zwolniony. Broń trafiła do ekspertyzy w celu ustalenia, czy energia kinetyczna pocisku opuszczającego lufę przekracza 17 J, a więc czy wymagała posiadania pozwolenia. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – podaje mł. asp Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Wieczfnia Kościelna. Mężczyzna w sklepie z nożem w ręku

Wąż w sklepie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gaka
Gaka
3 lata temu

Ten mężczyzna chodzi także w zależności od dnia z siekierą, szablą bądź ogromnym czarnym psem którego prowadzi na pasku a na specjalne okazje wyprowadza na ulicę działko z lufą przyozdobioną kwiatami policja go zatrzymuje a następnie wypuszcza więc ten Pan czuję się bezkarny a ludzie w Wieczfni zastanawiają się kiedy dojdzie do nieszczęścia

WK93
WK93
3 lata temu

Myślę ,że w końcu ktoś powinien zareagować i pozamykać wszystkich tych pijaczków bo przyjdzie taki dzień że komuś stanie się krzywda i dopiero oczy otworzą .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x