Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna. Mężczyzna w sklepie z nożem w ręku


Taki widok musiał budzić obawę. Dwóch mężczyzn razem przychodzi do sklepu Lewiatan w Wieczfni Kościelnej. Jeden z nich trzyma w ręku otwarty nóż, bierze dwa czteropaki piwa, za które nie ma zamiaru zapłacić. Co prawda nie grozi słownie ekspedientce, ale taki widok wystarczył, by wezwać policję. Jak się potem okazuje, delikwent jest mieszkańcem sąsiedniego, warmińsko – mazurskiego województwa i był już wcześniej karany za rozboje. Zdarzenie miało miejsce w ostatnią niedzielę sierpnia.


ksp Mława
Reklama

– W związku z tym zdarzeniem policja zatrzymała 40-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu, okazało się, że był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Przeciwko niemu prowadzone jest obecnie postępowanie z art. 281 KK (kradzież rozbójnicza – red.) oraz 64 KK (powrót do przestępstwa – red.).

red.

Zobacz także…

Wąż w sklepie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x