Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wąż w sklepie


fot. ilustracyjne; Pixabay

Strażaków wezwano do jednego ze sklepów w Strzegowie, bo zauważono tam węża.

Sporo strachu najedli się zapewne wczoraj (6 sierpnia br.) pracownicy jednego ze sklepów w Strzegowie. – O 17:45 dostaliśmy powiadomienie, że w jednym ze sklepów w Strzegowie zauważono węża. Na miejsce została skierowana jednostka JRG w Mławie i OSP ze Strzegowa. Przybyli na miejsce strażacy zorientowali się, że mają do czynienia z niegroźnym zaskrońcem, który nie jest jadowity. Wąż został schwytany i wypuszczony przez strażaków do lasu – informuje oficer dyżurny KP PSP w Mławie. Jak wąż trafił do sklepu nie wiadomo.

red.


Zobacz także…

Nietoperz wpadł na szpitalną porodówkę

Pułapka na polu kukurydzy! – mławska policja ostrzega

Uwaga na te biedronki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Primle
Gość
Primle

2 zastępy straży pożarnej do jednego zaskrońca:)

o_O
Gość
o_O

Liczył może biedak na jakąś promocję 😉

mamcia
Gość
mamcia

Ile OSP Strzegowo najadło się strachu widząc niegroznego zaskrońca, skoro wezwali do pomocy JRG Mława?:)

o_O
Gość
o_O

Fakt 😉 Chociaż w takich niecodziennych sytuacjach ludzie różnie reagują. 20 lat temu moja mama na widok padalca zamknęła się w samochodzie.