Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietoperz wpadł na szpitalną porodówkę


fot. ilustracyjne; Pixabay


ksp Mława
Reklama

Sporo kłopotu, strachu i zamieszania sprawił kilka dni temu pewien nietoperz, który wpadł przez okno do sali porodowej żuromińskiego szpitala. Kobiecy personel oddziału nie mógł sobie poradzić z usunięciem nieproszonego gościa, a może się trochę go też i obawiał. W końcu wśród nietoperzy też występuje wścieklizna. Na pomoc zostali więc wezwani żuromińscy strażacy. W momencie gdy przybyli ratownicy, nietoperz znajdował się już na suficie w korytarzu. Strażacy nakryli go kocem i schwytali. Kłopotliwy gość został potem wypuszczony na wolność.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x