Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To Łobuzy skradły show sobotnich koncertów


Grające jako gwiazda wieczoru Brathanki i występująca tuż przed nimi Dikanda zgromadziły, mimo niepewnej pogody sporą rzeszę słuchaczy. Jednak okazało się, że najliczniej publiczność zjawiła się, by posłuchać, a nawet pośpiewać razem z  kryjącymi się za złotymi okularami i pseudonimami muzyków: Boogie, DJ Yalla i DJ Yolo, poczynając od ich kultowego już „Ona czuje we mnie piniądz”.


Zresztą muzycy już od pierwszego wejścia mieli wspólny język ze składającą się głównie z młodych widzów i słuchaczy publicznością i tak już pozostało do końca koncertu. Nieco mniej licznie publiczność zjawiła się, by posłuchać grającej muzykę świata szczecińskiej Dikandy. Zakończeniem drugiego dnia Fummer City Festiwal był występ renomowanej grupy Brathanki, znanej z takich przebojów jak  Czerwone korale, Gdzie ten który powie mi , Modliła się dziewczyna, Heniek czy W kinie w Lublinie. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 5 »

Zobacz także…

Koncerty mławskich zespołów, w tle zbiórka podpisów pod likwidacją Straży Miejskiej

Jarmark Wojciechowy w strugach deszczu

Dni Mławy 2018 zumba kids

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x