Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dni Mławy 2018 zumba kids
Zobacz także…

To Łobuzy skradły show sobotnich koncertów

Jarmark Wojciechowy w strugach deszczu

Koncerty mławskich zespołów, w tle zbiórka podpisów pod likwidacją Straży Miejskiej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
3 lata temu

Dlaczego nie ma filmiku jak złotousty tańczy zumbę?
Na pewno wszyscy by chętnie zobaczyli.
Miał śpiewać – nie śpiewał, to chociaż popatrzylibyśmy na jego wygibasy.

ssw
ssw
3 lata temu

jam jest nietutejszy od 40 lat właśnie dlatego !!! iż tu jest mUława, znaczy się muły i dlatego mieszkam obecnie w innym województwie to tylko kilka kilometrów od północy, dojazd do mUławy bardzo łatwy jednakże właśnie ze względu ma muły koniecznie musiałem wyprowadzić się stąd pomimo iż urodziłem się tutaj… we mUławie jest ewidentnie jakiś brak klimatu jednakże ja przebywam cały czas wśród Was i może chciałbym tutaj ponownie zamieszkać… no nie wiem, nie wiem… może ja bym powiedział iż mi akurat było w międzyczasie jednako dobrze w każdym z 40-czterdziestu miejscowości, w którym przebywałem… i jeśli jestem tutaj to jest może wreszcie nadzieja na normalność… fajerwerków ja nie potrzebuję byleby pieski nie srały na chodnikach i lYmuzyny nie zajeżdżały chodników pieszym było by już znośnie…

"Zdrowy rozsądek"
"Zdrowy rozsądek"
3 lata temu

Najlepiej jest wszystko zlikwidować… zacznijcie od siebie.
jestem za obniżeniem:

– pensji p. burmistrza,w-ce burmistrza oraz sekretarza miasta- brak skuteczności!!!
– diet radnych ( niestety uważam tę radę za nieudolną, leniwą i uległą) – rada marionetkowa)
– etatów stanowisk w UM, MOSiRU- (przepełnienie i niewykorzystanie potęcjału ludzkiego, brak kompetencji)
– kwot nagród prezesom i dyrektorom i kierownikom placówek podlegającym Miastu,
– podatków od nieruchomości i innych
– za skandaliczne naliczanie opłat za wodę i ścieki
itp… całe mnóstwo uchybień i nieprawidłowości
Brak wyobraźni obecnego p. burmistrza i jego doradców prowadzi na dno nasze miasto. Jego bezradność, bezczynność w zakresie pozyskiwania środków strukturalnych powoduje wydatkowanie środków finansowych głównie z budżetu miasta. Zamykanie piarowe ust opozycji, lekceważenie ich uwag, poniżanie w dyskursie dialogu politycznego czyni go dumnym i pysznym w oczach mieszkańców. Usuwanie ludzi którzy mieli i mają własne zdanie czyni to miasto zaściankiem Północnego Mazowasza.

Obudź się MŁAWO!!!

Marek
Marek
3 lata temu

I dlatego Złotousty przegra te wybory

lojek
lojek
3 lata temu

Super Panie Burmistrzu ! Jesteśmy dumni z tak wyluzowanego i potrafiącego się bawić włodarza. Mam nadzieję, ze wygra Pan wybory. Tyle dobrego pojawiło się w mieście m.in. darmowa komunikacja.A tymczasem czekam na falę hejtów.

Marek
Marek
3 lata temu
Reply to  lojek

Słuchaj, lojek. My krytykujemy burmistrza, bo zależy nam na tym, żeby w tym mieście było lepiej. Kochamy to miasto, w nim mieszkamy, z nim jesteśmy związani. I nie godzimy się na bylejakość. Ty natomiast popierając Złotoustego, godzisz się na bylejakość. A Twój wpis tutaj jest zwykłą manipulacją, co zresztą typowe dla obrońców Łysego Kolarza i samego Kolarza. Zresztą najświeższy przykład – kto był albo odsłuchał w internecie ostatnich sesji to widział choćby, jak jeden z radnych wytknął Złotoustemu manipulację.

Ja
Ja
3 lata temu
Reply to  Marek

Witam, po co te głupie wpisy na temat burmistrza itd.Będą wybory to trzeba iść i zagłosować za kim się chce,a nie oczernić czy wychwalać na forach.

Marek
Marek
3 lata temu
Reply to  Ja

Co boisz się że Złotousty przegra? Oczywiście, że przegra. Wygra Pan Burchacki – coraz więcej ludzi chce na niego głosować.

lojek
lojek
3 lata temu
Reply to  Marek

Właśnie pokazujesz swoją kulturę 🙂 Ten Łysy Kolarz jest człowiekiem na poziomie. Pewnie nawet nie czyta tych bredni, które piszesz. Wy nie chcecie jego a on nie chce was – takich ludzi bez kultury, bo w Mławie takich osób nie potrzebujemy. Widzisz, ty się tu wylewasz i tak dalej. A my zwolennicy tego Łysego Kolarza, który was reprezentuje od 12 lat pójdziemy i zagłosujemy na jesieni. Twoje głupoty nic nie dadzą, bo jak każdy człowiek – ma zwolenników i przeciwników. Tyle, że tych drugich jest mniej 🙂

Jacek
Jacek
3 lata temu
Reply to  lojek

Mylisz się. Teraz Łysy Kolarz ma więcej przeciwników niż zwolenników. To po pierwsze. Wiem, że Ty nie potrzebujesz mnie w Mławie, dlatego wyprowadzam się – do Trzcińca. Będę mieszkał obok niejakiego Złotoustego.

Sao
Sao
3 lata temu
Reply to  Jacek

Współczuję mu sąsiada.

saoloo
saoloo
3 lata temu
Reply to  Jacek

Najlepiej jakby mial kawalerkę i jezdzil maluchem bo was w oczy koli.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  lojek

„Ten Łysy Kolarz jest człowiekiem na poziomie” na czyim poziomie jest ten łysy? – na Twoim? bo właśnie takie mam wrażenie, że jesteście na jednym poziomie.

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x