Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zielone Świątki w Radzanovi. [zobacz film]


W miniskansenie Radzanovia (Radzanów, pow. mławski) powstał kolejny film o dawnych tradycjach. Tym razem z rekonstruktorami i jednocześnie aktorami obchodzimy Zielone Świątki.


Film „Zielone Świątki” przedstawia przedwojenne polskie tradycje związane z przygotowaniami do święta Zesłania Ducha Świętego. Ukazuje m.in. zrywanie tataraku, majenie domu. Pomysłodawcami i organizatorami projektu są Agnieszka Rychcik-Nowakowska i Rafał Nowakowski. Za realizację materiału filmowego odpowiada Leszek Giziński.

red.


Zobacz także…

Śledzie po pięć kopiejek tylko w sobotę i tylko w Radzanovi

Ciekawie o dawnych tradycjach. Nowy film z Radzanovii

Radzanovia. Hej ha niewiele będzie we wsi wesele

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Elmo
Elmo
4 lata temu

Świetna robota 🙂 gratuluje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x