Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wygraj kolorowe proszki Holi! Mamy dla Was 5 pakietów do zgarnięcia.Już w najbliższą niedzielę, 17 czerwca Mławę opanuje szaleństwo kolorowych proszków – w mławskim parku odbędzie się Holi Festival Poland. Można u nas wygrać pakiet 5 kolorowych proszków o łącznej wartości 50 zł.

Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Aby wziąć udział w konkursie, dokończ zdanie…: „Wybieram się na festiwal kolorów w Mławie, bo…?”

Komentarz z odpowiedzią umieść pod postem konkursowym, który pojawi się na profilu Codziennika Mławskiego na Facebooku. [TUTAJ]

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 14 czerwca br., do północy!

Ekipa portalu Codziennik Mławski wybierze aż 5 najciekawszych  i najbardziej emocjonujących odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają po pakiecie kolorowych proszków (pakiet=pięć paczuszek dowolnych kolorów).

Wyniki ogłosimy w piątek, 15 czerwca, do godz. 11.00.

Ważne!  Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba, która:
jest pełnoletnia oraz posiada konto na portalu Facebookktórego nazwa użytkownika składa się z imienia i nazwiska.

Zapraszamy do zabawy!! 🙂

AKTUALIZACJA 15.06.2018 r.: Konkurs zakończony! Wyniki konkursu [TUTAJ]

mat. prasowe

Więcej o Holi Festival Poland pisaliśmy tutaj.

Regulamin konkursu „Wygraj kolorowe proszki – Holi Festival święto kolorów w Mławie” 

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu portal //codziennikmlawski.pl, z siedzibą ul. Stary Rynek 5, 06-500 Mława; to on nadzoruje i administruje działania konkursowe. 

2.  Nagrody zapewnia organizator festiwalu Holi Festival Poland.

3. Konkurs zostanie przeprowadzony na profilu Facebook Codziennik Mławski w dniach od 8.06.2018 r.  (od momentu publikacji postu konkursowego) do  14. 06.2018 r., do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników w piątek, 15 czerwca br.

4. Spółka Facebook Inc. Z siedzibą w Menlo Park, CA (USA), w żaden sposób nie jest związana z niniejszym konkursem.

5. Codziennik Mławski zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy spod postu konkursowego nie związanych z odpowiedziami konkursowymi.

II WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba, która:
jest pełnoletnia oraz posiada konto na portalu Facebook, którego nazwa użytkownika składa się z imienia i nazwiska.

2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz członkowie jego rodziny, w szczególności małżonek, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.

3. Udział w konkursie można brać każdego dnia podczas trwania akcji konkursowej. Każdy z uczestników może wysłać jedno zgłoszenie konkursowe i wygrać tylko raz podczas trwania konkursu.

III ZADANIE KONKURSOWE

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy dokończyć zdanie…: „Wybieram się na festiwal kolorów w Mławie, bo…?”

2. Komentarz z odpowiedzią należy umieścić pod postem konkursowym na profilu Codziennik Mławski na Facebooku.

3. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 14 czerwca br., do północy.

IV NAGRODA

Ekipa portalu Codziennik Mławski wybierze aż 5 najciekawszych  i najbardziej emocjonujących odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają nagrody w postaci pakietu 5 kolorowych proszków.

Nagrody będzie można odebrać w parku miejskim, w dniu imprezy 17. 06 przed jej rozpoczęciem, w żółtym namiocie.

V. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

Przy wyborze zwycięzców będzie brana pod uwagę trafność przesłanych propozycji, fantazja i nieszablonowe podejście do tematu 😉

VI OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wyniki konkursu oraz nagrodzone odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie portalu Codziennik Mławski w piątek 15 czerwca br. do godz. 11.00.  Dodatkowo o nagrodzie zwycięzcy zostaną powiadomieni indywidualnie przez FB.


Zobacz także…

Było kolorowo i wesoło! Holi Festival w Mławie [fotorelacja]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]