Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyniki konkursu!! [Wygraj kolorowe proszki Holi!]


Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie konkursowej i gratulujemy ZWYCIĘZCOM 😉 !

Pakiety kolorowych proszków otrzymują:

Marlena Pietkiewicz

„Wybieramy się na festiwal kolorów w Mławie, bo chcemy wziąć udział w tej świetnej zabawie. Moje dzieci uwielbiają wszystko co kolorowe, a do zabawy są zawsze gotowe. Może moje dzieciaczki obdarujecie kolorowymi proszkami? Niech moc kolorów będzie i z nami!”

Agnieszka Bednarska

„Bo jest to marzenie mojej Córki”

Agata Rakowska

„Wybieram się na festiwal kolorów w Mławie, bo z pewnością będzie ciekawie. Gdy się posypią proszki Holy, będziemy śmiać się i radować do woli i tęcza barw zakryje życia szarość i wyzwoli w każdym człowieku radość. Bo jak wiadomo śmiech to zdrowie a będąc kolorowym każdy o tym się dowie.Dla młodego i starszego, w Mławie to będzie coś nowego!”

Ewa Zakrzewska

„Wybieram się na festiwal kolorów w Mławie,bo całe życie kolorowo się bawię. Jak dostanę proszek Holi,me serce się zadowoli. Będę kolorowa jak tęcza na niebie.Więc wybierz mnie PROSZĘ JA CIEBIE😊.”

Oktawian Bińkiewicz

„Wybieram się na festiwal kolorów w Mławie, bo fajnie widzieć uśmiech i radość w oczach dzieci i nie tylko. Niech ten jedyny dzień będzie kolorowy w odróżnieniu od codziennej szarości”

Przypominamy, że Holi Festival Święto kolorów odbędzie się na terenie Parku Miejskiego w Mławie już w tę niedzielę, 17 czerwca start: godz. 15:00. Nagrody będzie można odebrać w parku, w dniu imprezy przed jej rozpoczęciem, w żółtym namiocie.

Życzymy udanej zabawy! 🙂

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/155724015138150/

 

mat. prasowe


Zobacz także…

Było kolorowo i wesoło! Holi Festival w Mławie [fotorelacja]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]