Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Było kolorowo i wesoło! Holi Festival w Mławie [fotorelacja]


Dawno takich tłumów nie było w parku miejskim w Mławie jak podczas wczorajszego (17 czerwca br.) festiwalu kolorów Holi Festival Poland.

Nietypowa zabawa polegała na wzbijaniu w powietrze i „malowaniu” się nawzajem proszkami we wszystkich kolorach tęczy, które jak zapewniają organizatorzy, są w pełni naturalne i nieszkodliwe dla zdrowia. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest wywodzącym się z tradycji hinduistycznych świętem radości i wiosny. W Polsce i Europie święto kolorów cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Barwne szaleństwo odbywało się przy muzyce DJ-ów, którzy prowadzili imprezę, a na głodnych czekały food trucki. Gościom dopisywał świetny humor, a po kolorowy proszek cały czas ustawiła się długa kolejka. Festiwal kolorów w Mławie był niewątpliwie bardzo udaną imprezą i mamy przeczucie, że nie ostatnią tego rodzaju.

Zapraszamy do wyjątkowo barwnej fotorelacji.

RK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

17
KOMENTARZE

1500
Dorota

fajna impreza .Super się bawiłam 🙂

Gonzo

Czytając niektóre wypowiedzi momentami odnoszę wrażenie, że cofnąłem się do Muppet Show, taki Statler i Waldorf po mławsku heh

Natanek

Jeżeli Twoje dziecko ma kolorową twarz, to wiedz że już co się tam dzieje…

Anonimowo

Tylu roześmianych i kolorowych ludzi w Mławie jednocześnie nie widziałam 😀

Michał

Nie? Zapraszam po 1-wszym i 10-tym pod sklep monopolowy. Tam to dopiero jest wiele roześmianych i kolorowych ludzi. Wszystkie kolory tęczy z fioletem włącznie…

///

Ładne zdjęcia

aaa

Napiszcie też o tzw. FESTIWALU BANIEK- cztery wiadra z plynem, kilka sznurków i robta co chceta.
Zjechało się mnostwo rodziców z dziećmi, a tu porażka.
Wstyd.
Do tego w tle wciąż bebniace, nastrajane instrumenty do koncertu.
Dzieci zawiedzione, rodzice wkurzeni.
Lody i plac zabaw musiał ratować sytuację.

mławianka

ostatnio w Mławie często zazębiają się plenerowe imprezy albo pokrywają, uwolnienie więźniów z UB + discopolo parkiet… ledwo ledwo

asaa

FESTIWALU BANIEK… porażka na całej lini i wstyd przed Ryśkiem…

Szary Lis

Dzieciom sie podobało i to jest najważniejsze! 🙂

kolorowo

a co do food trucka 🙂 hehe pozdrawiam tą Panią która kręciła lody na przeciwko tego śmierdzącego toitoi. Na prawdę wyrazy współczucia. A ten śmierdzący przybytek to można postawić chyba gdzieś dalej?

anonimowo

–przy okazji jeśli mogę kogoś pozdrowić–to te Panie które zamiast schowac te BALONY TO pomalowały je na kolorowo, może to i ładne ale trochę nie smaczne. A dzieci niech się bawią to ich czas.

kolorowo

Fajnie, wesoło, kolorowo .. ale 10zł za woreczek proszku to gruba przesada. Jeśli już robimy taką imprezę to proszki powinny być za darmo, albo za jakaś symboliczną złotówkę.

Aro

Cóż za zdziczenie obyczajów, czy już naszą cywilizacje stać tylko na obsypywanie się jakimś proszkiem?

Komentarz

Jeśli gwarantem cywilizacji jesteś Ty, to tak, już dawno upadła.

anonimowo

Ale cywilizacja sie odbuduje jak nie będzie takich nadzwyczajnych talentów jak TY.

Aro

Nigdy nie mieniłem się gwarantem cywilizacji, ale jeśli dla Ciebie obsypywanie się masy dzieciaków i dorosłych proszkiem za 10 zł to cywilizacja, więc bardzo współczuję takiej osobowości, płytkiej, masowej nawet powiedziałbym że ubogiej Miłego dnia życzę.