Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie ma zgody na zwolnienie Milano z aresztu


Już kilka dni temu w Mławie pojawiły się głosy, że Milano przebywa na wolności i widziany był w mieście. Dementujemy te wieści.  Płocki sąd okręgowy odrzucił zażalenie obrońcy podejrzanego o pobicie dwóch mieszkańców Mławy w kręgielni w listopadzie 2017 r. mławianina D.S znanego jako Milano. Na skutek tej decyzji podejrzany spędzi w areszcie kolejne dwa miesiące.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


– W sprawie zażalenie obrońcy podejrzanego D.S. na przedłużenie stosowania tymczasowego aresztowania SO w Płocku w dniu 2.05.2018r. w sprawie sygn.. akt V Kz 160/18 postanowił zaskarżone postanowienie SR w Mławie utrzymać w mocy – informuje Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Płocku SSO Iwona Wiśniewska-Bartoszewska.

Zatrzymany jest jednym z podejrzanych o pobicie dwóch mieszkańców Mławy w kręgielni w dniu 2 listopada 2017 r. 10 listopada prokuratura postawiła im zarzuty, a  na wniosek prokuratury mławski sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu, z zastrzeżeniem jednak, że będzie ono uchylone po wpłaceniu poręczenia majątkowego w kwocie 15 tys. zł każdy. Podejrzani 13 listopada skorzystali z tej możliwości i wkrótce znaleźli się na wolności.

Mławska prokuratura złożyła zażalenia na postanowienia mławskiego sądu, które zostały w pełni uwzględnione przez Sąd Okręgowy w Płocku. Podejrzani powinni więc znaleźć się w areszcie. Podejrzany Dawid S. ukrywał się przed aresztowaniem, został zatrzymany w Warszawie i doprowadzony do mławskiego sądu. Doprowadzeniu towarzyszyły szczególnie wzmocniona ochrona policji przez sądem. Podejrzany trafił do Aresztu Śledczego w Działdowie.

red.

Zobacz także:

Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem

Milano aresztowany na dwa miesiące

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zaciekawiony
Zaciekawiony
2 lata temu

Witam

Droga redakcjo to może trzeba ponowić pytanie jak to z nim jest? Podobno miał siedzieć a jest na wolności?

jak
jak
2 lata temu

a jednak jest na wolności. ha ha ha

aklema
aklema
2 lata temu

przyjaciel a pyta czy jego rodzice potrafią czytać.
Cytuję: ” …Rodzice jak czytaja niech przekaza ze Cie kochamy..”

cienkibolek
cienkibolek
2 lata temu

zażalenie obrońcy? Czy to jest tajemnica kto jest jego obrońcą bo chciałbym wiedzieć żeby nie skorzystać z jego usług przypadkiem. czy szanowna redakcja mogłaby taką informację przekazać? kto go broni?

zdziwiony
zdziwiony
2 lata temu

a co z panem z OKM? Wiadomo coś? Większa gwiazda niż Milano bo nie za pobicie dzieciaka tylko za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej.

Przyjaciel
Przyjaciel
2 lata temu

Mordko mordeczko trzymaj sie tam. Rodzice jak czytaja niech przekaza ze Cie kochamy tesknimy za Toba przyjacielu. Poziomkowa ćwiartka czeka najbardziej.

...
...
2 lata temu
Reply to  Przyjaciel

Jak co robią?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Przyjaciel

Jak tak tesnisz za Milano, to proste dołącz ,do niego, cwiartka denaturatu czeka na Was obydwu, zabalujecie na fioletowo. Ten post swiadczy o tobie.

onalim
onalim
2 lata temu

ja p…e co to te Milano , zeby pisac o nim o co to chodzi bo ja nie rozumiem czegos chyba ??

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x