Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie ma zgody na zwolnienie Milano z aresztu


Już kilka dni temu w Mławie pojawiły się głosy, że Milano przebywa na wolności i widziany był w mieście. Dementujemy te wieści.  Płocki sąd okręgowy odrzucił zażalenie obrońcy podejrzanego o pobicie dwóch mieszkańców Mławy w kręgielni w listopadzie 2017 r. mławianina D.S znanego jako Milano. Na skutek tej decyzji podejrzany spędzi w areszcie kolejne dwa miesiące.

– W sprawie zażalenie obrońcy podejrzanego D.S. na przedłużenie stosowania tymczasowego aresztowania SO w Płocku w dniu 2.05.2018r. w sprawie sygn.. akt V Kz 160/18 postanowił zaskarżone postanowienie SR w Mławie utrzymać w mocy – informuje Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Płocku SSO Iwona Wiśniewska-Bartoszewska.

Zatrzymany jest jednym z podejrzanych o pobicie dwóch mieszkańców Mławy w kręgielni w dniu 2 listopada 2017 r. 10 listopada prokuratura postawiła im zarzuty, a  na wniosek prokuratury mławski sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu, z zastrzeżeniem jednak, że będzie ono uchylone po wpłaceniu poręczenia majątkowego w kwocie 15 tys. zł każdy. Podejrzani 13 listopada skorzystali z tej możliwości i wkrótce znaleźli się na wolności.

Mławska prokuratura złożyła zażalenia na postanowienia mławskiego sądu, które zostały w pełni uwzględnione przez Sąd Okręgowy w Płocku. Podejrzani powinni więc znaleźć się w areszcie. Podejrzany Dawid S. ukrywał się przed aresztowaniem, został zatrzymany w Warszawie i doprowadzony do mławskiego sądu. Doprowadzeniu towarzyszyły szczególnie wzmocniona ochrona policji przez sądem. Podejrzany trafił do Aresztu Śledczego w Działdowie.

red.

Zobacz także:

Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem

Milano aresztowany na dwa miesiące

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
Zaciekawiony
Gość
Zaciekawiony

Witam

Droga redakcjo to może trzeba ponowić pytanie jak to z nim jest? Podobno miał siedzieć a jest na wolności?

jak
Gość
jak

a jednak jest na wolności. ha ha ha

aklema
Gość
aklema

przyjaciel a pyta czy jego rodzice potrafią czytać.
Cytuję: ” …Rodzice jak czytaja niech przekaza ze Cie kochamy..”

cienkibolek
Gość
cienkibolek

zażalenie obrońcy? Czy to jest tajemnica kto jest jego obrońcą bo chciałbym wiedzieć żeby nie skorzystać z jego usług przypadkiem. czy szanowna redakcja mogłaby taką informację przekazać? kto go broni?

zdziwiony
Gość
zdziwiony

a co z panem z OKM? Wiadomo coś? Większa gwiazda niż Milano bo nie za pobicie dzieciaka tylko za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej.

Przyjaciel
Gość
Przyjaciel

Mordko mordeczko trzymaj sie tam. Rodzice jak czytaja niech przekaza ze Cie kochamy tesknimy za Toba przyjacielu. Poziomkowa ćwiartka czeka najbardziej.

...
Gość
...

Jak co robią?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jak tak tesnisz za Milano, to proste dołącz ,do niego, cwiartka denaturatu czeka na Was obydwu, zabalujecie na fioletowo. Ten post swiadczy o tobie.

onalim
Gość
onalim

ja p…e co to te Milano , zeby pisac o nim o co to chodzi bo ja nie rozumiem czegos chyba ??