Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem


Zwiększone środki ostrożności towarzyszą doprowadzeniu Dawida S. przed oblicze mławskiego sądu. Dwa oznakowane radiowozy policji zabezpieczają bramę wjazdową sądu od strony ulicy Sądowej. Przed bramą stoi również dwójka policjantów.

KSP Mława nabór

Mławski sąd dzisiaj od godziny 14-tej rozpatruje wniosek prokuratury o utrzymanie tymczasowego aresztowania dla Dawida S. podejrzanego o pobicie oraz posiadanie środków odurzających.

  red.

Zobacz także…

Milano aresztowany na dwa miesiące

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

17 - liczba komentarzy w artykule "Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
calkiemnormalny
Gość

Ktoś wyjaśni o co chodzi? Z tego co kojarzę to cwaniaczek co się w awantury wdawał. Może jeszcze trasę przejazdu zabezpieczali snajperzy? To w końcu leszcz jakiś, czy wysoko postawiony osobnik włoskiej mafii poszerzającej swoje wpływ na teren Mławy? Były przecieki o planowanym odbiciu go przez silnie zbroja grupę oddanych mu „żołnierzy”?

cienkibolek
Gość

dobrze dobrze nie ciapy co latały po parku widzą inaczej by dyskutowali ha by pocieszali całabandą

ela
Gość

h..J brudasow w r.j

zniesmaczony
Gość

Nie no masakra jakaś. To nie Słowik . Nie Kiełbasa a podjarani wszyscy jakby all capone złapali

Masa
Gość

To jest po prostu skandal! Ciawes powinien kopów jeszcze dostać. Ma znać swoje miejsce w szeregu. Rozpanoszyło się dziadostwo do granic możliwości, więc czas z tym skończyć !

wpDiscuz