Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem


Zwiększone środki ostrożności towarzyszą doprowadzeniu Dawida S. przed oblicze mławskiego sądu. Dwa oznakowane radiowozy policji zabezpieczają bramę wjazdową sądu od strony ulicy Sądowej. Przed bramą stoi również dwójka policjantów.


Mławski sąd dzisiaj od godziny 14-tej rozpatruje wniosek prokuratury o utrzymanie tymczasowego aresztowania dla Dawida S. podejrzanego o pobicie oraz posiadanie środków odurzających.

  red.

Zobacz także…

Milano aresztowany na dwa miesiące

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
6 lata temu

A co On Don Vito Corleone ?! Czy może ROBOCOP ?!

calkiemnormalny
calkiemnormalny
6 lata temu

Art. 239. § 1.
Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego uniknąć odpowiedzialności karnej, w szczególności kto sprawcę ukrywa, zaciera ślady przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego albo odbywa za skazanego karę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Beka
Beka
6 lata temu

Mlawa to naprawdę wiocha dzieciako pilnują na dwa auta hahhahaha brawo wy

Polewa
Polewa
6 lata temu

Hahhaha jeszcze cbs brakuje aby hahahha

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x