Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Starostwo Powiatowe Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem


Zwiększone środki ostrożności towarzyszą doprowadzeniu Dawida S. przed oblicze mławskiego sądu. Dwa oznakowane radiowozy policji zabezpieczają bramę wjazdową sądu od strony ulicy Sądowej. Przed bramą stoi również dwójka policjantów.

Słoneczne ogrody Mława

Mławski sąd dzisiaj od godziny 14-tej rozpatruje wniosek prokuratury o utrzymanie tymczasowego aresztowania dla Dawida S. podejrzanego o pobicie oraz posiadanie środków odurzających.

  red.

Zobacz także…

Milano aresztowany na dwa miesiące

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

19
KOMENTARZE

1500
calkiemnormalny

Ktoś wyjaśni o co chodzi? Z tego co kojarzę to cwaniaczek co się w awantury wdawał. Może jeszcze trasę przejazdu zabezpieczali snajperzy? To w końcu leszcz jakiś, czy wysoko postawiony osobnik włoskiej mafii poszerzającej swoje wpływ na teren Mławy? Były przecieki o planowanym odbiciu go przez silnie zbroja grupę oddanych mu „żołnierzy”?

cienkibolek

dobrze dobrze nie ciapy co latały po parku widzą inaczej by dyskutowali ha by pocieszali całabandą

ela

h..J brudasow w r.j

zniesmaczony

Nie no masakra jakaś. To nie Słowik . Nie Kiełbasa a podjarani wszyscy jakby all capone złapali

Masa

To jest po prostu skandal! Ciawes powinien kopów jeszcze dostać. Ma znać swoje miejsce w szeregu. Rozpanoszyło się dziadostwo do granic możliwości, więc czas z tym skończyć !

Anonimowo

A czy Pan potrafi z tym skończyć? czy tylko prezentuje swe pomysły, i apele aby inni się za ten palący problem tych mławskich miśków, zabrali, i pokazali im miejsce w szeregu, przywołując ich do porządku. No ale lepiej BMK-o poszaleć po mławskich ulicach, i szpanować z młodymi małolatami….Nasuwa się tylko pytanie??— a gdzie są rodzice tych młodych szpanerów???

Karamba

Ha ha Mławski Latynos

Ciasny Wiesiek

Ha ciasny milano ha… kozaczek pod siebie s…a

Beka

Mlawa to naprawdę wiocha dzieciako pilnują na dwa auta hahhahaha brawo wy

Polewa

Hahhaha jeszcze cbs brakuje aby hahahha

Vinto

Smiech na sali Robią taki rozglos jak by byl nie wiadomo kim Powini zamknac Ciapatego i tych jego pszydupasow A NIE ROBIC Z NIEGO JAKIEGOS SMIESZNEGO GANKSTERA

Makarena

Do puchy cwaniaka romka

mares

Ale jaja. ..kim on w ogóle jest. Drobnym bandyta

Sprawiedliwa

Panne Polke ktora go ukrywala tez przed sad niech postawia bo to chyba karalne

calkiemnormalny

Art. 239. § 1.
Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego uniknąć odpowiedzialności karnej, w szczególności kto sprawcę ukrywa, zaciera ślady przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego albo odbywa za skazanego karę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Anonimowo

O ile to prawda to tą panną, która go ukrywała powinna się zająć mławska prokuratura.

Res

Może niech mu jeszcze Harem dadza.

Daro

powiem Ci że polek mu w Mławie nie brakowało

Janek

A co On Don Vito Corleone ?! Czy może ROBOCOP ?!