Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Milano aresztowany na dwa miesiące


Jest decyzja mławskiego sądu w sprawie tymczasowego aresztowania Dawida S.

KSP Mława nabór

– Sąd Rejonowy w Mławie utrzymał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Dawida S. na okres dwóch miesięcy od dnia zatrzymania. Już został przewieziony do Aresztu Śledczego w Działdowie – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Zobacz także:

Dawid S.„Milano” zatrzymany

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

20 - liczba komentarzy w artykule "Milano aresztowany na dwa miesiące"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Tyle
Gość

Izolować (wymoderowano)

Penech
Gość

zwali się w gacie teraz i niech Vede Vede ma go w opiece,bo pisać ni czy tać nie umni

Gość2
Gość

Żal mi Was wszystkich.Potraficie tylko mocni być przez Internet.Jak jesteście tacy mocni w gębie to wyjdźcie z nimi na solówe.Czy to cygan czy Polak każdy jest człowiekiem i Bóg ma prawo ich osądzać a nie Wy.Tak to wszyscy im dupę liżecie a za plecami nóż wbijacie.Mławskie frajery i nic więcej.Potraficie się bronić policją i prokuratura

Witam
Gość

Solówke to milano zagra w pierdol na flecie grypserki

calkiemnormalny
Gość

W normalnym kraju przed przestępcami broni policja i prokurator, to normalne. Debili trzeba izolować od społeczeństwa. Wyjść na solówkę? To rozwiązanie troglodytów. Gdybyśmy budowali społeczeństwo opierając się na sile mięśni i umiejętności rozbijania głów to nadal żylibyśmy w szałasach. Einstein, Tesla, Pasteur i im podobni raczej na solówki nie wychodzili a ludzkość wiele im zawdzięcza. Co takiego wnosi do społeczeństwa Milano i jemu podobni?

ktoś
Gość

Jesteś ich przydupasem? Chodzą jak hieny stadami ! oni wiedzą co to „Solówki” póknij się w ten pusty łeb i nie pleć głupot, pokazał swoje umiejętności, to dopiero fighter ze skrzynką w ręku, nieprzeciętne umiejętności doprawdy.

Penech
Gość

zjadłaś peci gacie

Wanda
Gość

Cygan czy Polak czy Szwed …z dużej litery !!! Wanda.

emeryt
Gość

w necie?

dynpy
Gość

to jak on taki mocny to niech powalczy z policją i ucieknie z więzienia. my nie możemy z nim wyjść na solówkę bo nic nie trenujemy. poza tym on nigdy w miejscu publicznym nie jest sam taka dziwna natura a jak jest sam to chodzi jak cień i unika kłopotów. niech jedzie np. do Somalii i tam powalczy tam są inni obywatele.

Cehaadea
Gość

Rozwiązania umysłowe przegrywacie na starcie, wiec tylko siłowe wam pozostają i efekt widać gołym okiem w Działdowie 😀

observer
Gość

jeszcze jego przydupasa, który jest w tej chwili w ciechanowskiej ochronie, udając teraz grzecznego, ten to jest dopiero „niewiniątko z brodą”

Drg
Gość

A Ty mu pewnie d… liżesz na codzień jak to zwykle bywa

Ktos
Gość

Który to?

Niezniszczalny
Gość

Dobrze [wymoderowano], chociaż dziwi mnie fakt że tak wiele osób się źle na jego temat wypowiada w komentarzach a jak był na wolności nie ścigany i bujał się ze swoimi dup.wlasami, nawet na jakimś forum ludzie z Mławy nie potrafili się zebrać i przeciwstawić ich gangsterskim rządom, posłuchajcie wszyscy to też są ludzie, oni czują ból i nie są kuloodporni a także sprawi im przykrość spalone ich auto więc wystarczy zorganizować stowarzyszenie jak rom Bogu tak Bóg romowi.

wpDiscuz