Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Milano aresztowany na dwa miesiące


Jest decyzja mławskiego sądu w sprawie tymczasowego aresztowania Dawida S.

– Sąd Rejonowy w Mławie utrzymał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Dawida S. na okres dwóch miesięcy od dnia zatrzymania. Już został przewieziony do Aresztu Śledczego w Działdowie – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Zobacz także:

Dawid S.„Milano” zatrzymany

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tyle
Tyle
2 lata temu

Izolować (wymoderowano)

Penech
Penech
2 lata temu

zwali się w gacie teraz i niech Vede Vede ma go w opiece,bo pisać ni czy tać nie umni

Gość2
Gość2
2 lata temu

Żal mi Was wszystkich.Potraficie tylko mocni być przez Internet.Jak jesteście tacy mocni w gębie to wyjdźcie z nimi na solówe.Czy to cygan czy Polak każdy jest człowiekiem i Bóg ma prawo ich osądzać a nie Wy.Tak to wszyscy im dupę liżecie a za plecami nóż wbijacie.Mławskie frajery i nic więcej.Potraficie się bronić policją i prokuratura

Cehaadea
Cehaadea
2 lata temu
Reply to  Gość2

Rozwiązania umysłowe przegrywacie na starcie, wiec tylko siłowe wam pozostają i efekt widać gołym okiem w Działdowie 😀

emeryt
emeryt
2 lata temu
Reply to  Gość2

w necie?

calkiemnormalny
calkiemnormalny
2 lata temu
Reply to  Gość2

W normalnym kraju przed przestępcami broni policja i prokurator, to normalne. Debili trzeba izolować od społeczeństwa. Wyjść na solówkę? To rozwiązanie troglodytów. Gdybyśmy budowali społeczeństwo opierając się na sile mięśni i umiejętności rozbijania głów to nadal żylibyśmy w szałasach. Einstein, Tesla, Pasteur i im podobni raczej na solówki nie wychodzili a ludzkość wiele im zawdzięcza. Co takiego wnosi do społeczeństwa Milano i jemu podobni?

observer
observer
2 lata temu

jeszcze jego przydupasa, który jest w tej chwili w ciechanowskiej ochronie, udając teraz grzecznego, ten to jest dopiero „niewiniątko z brodą”

Ktos
Ktos
2 lata temu
Reply to  observer

Który to?

Drg
Drg
2 lata temu
Reply to  observer

A Ty mu pewnie d… liżesz na codzień jak to zwykle bywa

Niezniszczalny
Niezniszczalny
2 lata temu

Dobrze [wymoderowano], chociaż dziwi mnie fakt że tak wiele osób się źle na jego temat wypowiada w komentarzach a jak był na wolności nie ścigany i bujał się ze swoimi dup.wlasami, nawet na jakimś forum ludzie z Mławy nie potrafili się zebrać i przeciwstawić ich gangsterskim rządom, posłuchajcie wszyscy to też są ludzie, oni czują ból i nie są kuloodporni a także sprawi im przykrość spalone ich auto więc wystarczy zorganizować stowarzyszenie jak rom Bogu tak Bóg romowi.

Yrek
Yrek
2 lata temu

Kurcze, może jutro na żółtym pasku będzie w TVN ?!

nie przekonany
nie przekonany
2 lata temu

Ciekawe , jakie będą decyzje sądu w czasach PiSU ? To jest egzamin dla PiS .

mławiak
mławiak
2 lata temu

Bardzo dobrze. Z całego serca życze mu żeby został jak najdłużej w pudle. Przydałoby się żeby jeszcze reszte tych bandziorów zamknęli panów K. itp

aklema
aklema
2 lata temu

brawo policja i prokurator

Krzysiek
Krzysiek
2 lata temu

Trzymać łobuza jak najdłużej w więzieniu. Tyle osób w Mlawie pobił , a wielu Polaków mu nadskakiwało.