Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dawid S.„Milano” zatrzymany


Fot. ilustracyjne


Bardzo skuteczne okazały się działania mławskich kryminalnych. Poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie Dawid S. ps. „Milano” został zatrzymany w Warszawie. Już przebywa w policyjnej izbie zatrzymań w Mławie.

– Dzięki skutecznym działaniom policji Dawid S. został zatrzymany w Warszawie i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań w KPP Mława. Dziś prokuratura złożyła do sądu wniosek o utrzymanie tymczasowego aresztowania. Zatrzymany usłyszał dodatkowy zarzut posiadania środków odurzających – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

Zatrzymany jest jednym z podejrzanych o pobicie dwóch mieszkańców Mławy w kręgielni w dniu 2 listopada 2017 r. 10 listopada prokuratura postawiła im zarzuty, a  na wniosek prokuratury mławski sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu, z zastrzeżeniem jednak, że będzie ono uchylone po wpłaceniu poręczenia majątkowego w kwocie 15 tys. zł każdy. Podejrzani 13 listopada skorzystali z tej możliwości i wkrótce znaleźli się na wolności.

Mławska prokuratura złożyła zażalenia na postanowienia mławskiego sąd, które zostały w pełni uwzględnione przez Sąd Okręgowy w Płocku. Podejrzani powinni więc znaleźć się w areszcie. Podejrzany Dawid S. ukrywał się przed aresztowaniem.

red.

Zobacz także…

Milano aresztowany na dwa miesiące

Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tyle
Tyle
4 lata temu

Izolować od ludzi

Wiesiek transporter
Wiesiek transporter
4 lata temu

Miś dupowłaz już beczy. Miś nie płacz dostaniesz lalę do kompletu i słowika co będzie śpiewał ci do snu.

LALAK
LALAK
4 lata temu

[wymoderowano] posiedzi oby nie tylko do sprawy

Maniek
Maniek
4 lata temu

Aby nie wyszedł za 3 miesiące cwaniaczek

Daro
Daro
4 lata temu

wolałem wersje o Kanadzie teraz to posiedzi na sankcje i dalej będzie wśród nas

aklema
aklema
4 lata temu

teraz powinni mu dołożyć za inne przestępstwa. puki go mają. choćby skarbowe, ubezpieczeniowe itp. sprawdzić czy potrafiłby zdać prawo jazdy, czy na wcześniejsze nazwisko nie mieli komornika zadłużenia u telefonii komórkowej czy Polsatu obojętnie gdzie , kto im zmienia nazwiska, jaki adwokat podpowiada itp. wymagać zgodnie z prawem jak od innego i nie pomagać to wystarczy żeby zamęczyć procedurami i nie trzeba robić nic niezgodnego z prawem a im się odechce.
Odpowiedz

aklema
aklema
4 lata temu

brawo policja i prokurator. Dziękujemy

Darek
Darek
4 lata temu

No i dobrze

Loti
Loti
4 lata temu

Niedawno.

Loti
Loti
4 lata temu

Nie dawno obrońcy(obrończynie) tak szyderczo pisali, jak to nasz powiatowy celebryta dobrze się bawi i się śmieje.
Cóż dodać? Rom pom pom….
Gratulacje dla działań policji.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x