Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dawid S.„Milano” zatrzymany


Fot. ilustracyjne

KSP Mława nabór

Bardzo skuteczne okazały się działania mławskich kryminalnych. Poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie Dawid S. ps. „Milano” został zatrzymany w Warszawie. Już przebywa w policyjnej izbie zatrzymań w Mławie.

– Dzięki skutecznym działaniom policji Dawid S. został zatrzymany w Warszawie i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań w KPP Mława. Dziś prokuratura złożyła do sądu wniosek o utrzymanie tymczasowego aresztowania. Zatrzymany usłyszał dodatkowy zarzut posiadania środków odurzających – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

Zatrzymany jest jednym z podejrzanych o pobicie dwóch mieszkańców Mławy w kręgielni w dniu 2 listopada 2017 r. 10 listopada prokuratura postawiła im zarzuty, a  na wniosek prokuratury mławski sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu, z zastrzeżeniem jednak, że będzie ono uchylone po wpłaceniu poręczenia majątkowego w kwocie 15 tys. zł każdy. Podejrzani 13 listopada skorzystali z tej możliwości i wkrótce znaleźli się na wolności.

Mławska prokuratura złożyła zażalenia na postanowienia mławskiego sąd, które zostały w pełni uwzględnione przez Sąd Okręgowy w Płocku. Podejrzani powinni więc znaleźć się w areszcie. Podejrzany Dawid S. ukrywał się przed aresztowaniem.

red.

Zobacz także…

Milano aresztowany na dwa miesiące

Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Dawid S.„Milano” zatrzymany"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Tyle
Gość

Izolować od ludzi

Wiesiek transporter
Gość

Miś dupowłaz już beczy. Miś nie płacz dostaniesz lalę do kompletu i słowika co będzie śpiewał ci do snu.

LALAK
Gość

Ciapaty posiedzi oby nie tylko do sprawy

Maniek
Gość

Aby nie wyszedł za 3 miesiące cwaniaczek

Daro
Gość

wolałem wersje o Kanadzie teraz to posiedzi na sankcje i dalej będzie wśród nas

wpDiscuz