Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dawid S.„Milano” zatrzymany


Fot. ilustracyjne

Bardzo skuteczne okazały się działania mławskich kryminalnych. Poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie Dawid S. ps. „Milano” został zatrzymany w Warszawie. Już przebywa w policyjnej izbie zatrzymań w Mławie.

– Dzięki skutecznym działaniom policji Dawid S. został zatrzymany w Warszawie i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań w KPP Mława. Dziś prokuratura złożyła do sądu wniosek o utrzymanie tymczasowego aresztowania. Zatrzymany usłyszał dodatkowy zarzut posiadania środków odurzających – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

Zatrzymany jest jednym z podejrzanych o pobicie dwóch mieszkańców Mławy w kręgielni w dniu 2 listopada 2017 r. 10 listopada prokuratura postawiła im zarzuty, a  na wniosek prokuratury mławski sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu, z zastrzeżeniem jednak, że będzie ono uchylone po wpłaceniu poręczenia majątkowego w kwocie 15 tys. zł każdy. Podejrzani 13 listopada skorzystali z tej możliwości i wkrótce znaleźli się na wolności.

Mławska prokuratura złożyła zażalenia na postanowienia mławskiego sąd, które zostały w pełni uwzględnione przez Sąd Okręgowy w Płocku. Podejrzani powinni więc znaleźć się w areszcie. Podejrzany Dawid S. ukrywał się przed aresztowaniem.

red.

Zobacz także…

Milano aresztowany na dwa miesiące

Waży się tymczasowe aresztowanie Dawida S. Ochrona policji przed mławskim sądem

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Tyle
Gość
Tyle

Izolować od ludzi

Wiesiek transporter
Gość
Wiesiek transporter

Miś dupowłaz już beczy. Miś nie płacz dostaniesz lalę do kompletu i słowika co będzie śpiewał ci do snu.

LALAK
Gość
LALAK

[wymoderowano] posiedzi oby nie tylko do sprawy

Maniek
Gość
Maniek

Aby nie wyszedł za 3 miesiące cwaniaczek

Daro
Gość
Daro

wolałem wersje o Kanadzie teraz to posiedzi na sankcje i dalej będzie wśród nas

aklema
Gość
aklema

teraz powinni mu dołożyć za inne przestępstwa. puki go mają. choćby skarbowe, ubezpieczeniowe itp. sprawdzić czy potrafiłby zdać prawo jazdy, czy na wcześniejsze nazwisko nie mieli komornika zadłużenia u telefonii komórkowej czy Polsatu obojętnie gdzie , kto im zmienia nazwiska, jaki adwokat podpowiada itp. wymagać zgodnie z prawem jak od innego i nie pomagać to wystarczy żeby zamęczyć procedurami i nie trzeba robić nic niezgodnego z prawem a im się odechce.
Odpowiedz

aklema
Gość
aklema

brawo policja i prokurator. Dziękujemy

Darek
Gość
Darek

No i dobrze

Loti
Gość
Loti

Niedawno.

Loti
Gość
Loti

Nie dawno obrońcy(obrończynie) tak szyderczo pisali, jak to nasz powiatowy celebryta dobrze się bawi i się śmieje.
Cóż dodać? Rom pom pom….
Gratulacje dla działań policji.