Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Złapał młodego wandala i zaprowadził na policję


Jeden z mieszkańców naszego miasta nie przeszedł obojętnie wobec młodego wandala niszczącego tablicę informacyjną na ogrodzeniu miejskiego parku. Pochwycił go na gorącym uczynku i doprowadził na pobliską komendę policji.

Wiszące na ogrodzeniu parku od strony ulicy Reymonta wystawa promująca Mławę była już uszkadzana kilka razy. Ktoś odłamywał fragmenty kolejnych plansz, pomimo tego że to jest miejsce w samym centrum miasta i w pobliżu umieszczona jest kamera monitoringu.  Dopiero na początku tego tygodnia przechodzący mężczyzna zauważył młodzieńca niszczącego jedną z tablic i doprowadził go do komendy.

– Wartość szkody nie przekroczy kwoty 500 zł, więc będzie to wykroczenie. Sprawa trafi też do wydziału rodzinnego i nieletnich mławskiego sądu – informuje mł.asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Ktoś namalował różowe penisy na zatorzu

Śmiertelny wypadek? Nie, to głupi żart

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

15 - liczba komentarzy w artykule "Złapał młodego wandala i zaprowadził na policję"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
h13
Gość

To, ze te tablice w ogóle wiszą to jest to jest skandal. Szpecą cholernie.
Tyle mówimy ze wszędzie reklamy, reklamy, ze brzydko, a miasto (MDK) samo wiesza szpecące tablice na plocie parku.
Zabrac to!!!

mławianka
Gość

Nie musi na każdym rogu stać policjant wystarczy że pracownicy monitoringu przyłożyli by się do pracy i szybko można by wyłapać wandali.A tak wogóle to co oni tam robią przesypiają zarwane noce .

Batman
Gość

Do jednego z komentujących tj. IREK- i co teraz powiesz bucu? Głupio Ci? Policja zła Policja nieporadna najlepiej jęzor postrzepic a okazało się że chłopak nawet po służbie zareagował chociaż nie musiał. Oby więcej takich policjantów a nie fajtlap w mundurach!

Miras
Gość

Słyszałas o policjantach którzy na imprezie pobili się o „policjantke” ? Zab stracił jeden bo mówił prawdę. Jaja niezle

Anonimowo
Gość

Masz fajne sny, co jarasz?

kuba
Gość

ciekawe czy dostanie nagrode?!

Mławianka
Gość

Brawo dla tego Pana!

wpDiscuz