Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Śmiertelny wypadek? Nie, to głupi żart


Palący się znicz i krzyż z połamanego krzesła, który był przyczepiony do drzewa stojącego na jednej z działek przy ul. Zygmunta Krasińskiego w Mławie, wzbudził ciekawość przechodniów. Myśleli, że w tym miejscu doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Jak się okazało, był to tylko „głupi” żart młodzieży.


– Dzisiejsza młodzież naprawdę się nudzi – mówi pan Jerzy (nazwisko do wiadomości redakcji). Wczoraj przechodziłem tą ulicą (ul. Zygmunta Krasińskiego – przyp.red.) i zaczepiła mnie pewna pani. Zapytała, czy był w tym miejscu jakiś wypadek samochodowy. Po chwili dodała, czy nie wiem, kto w nim zginął.

Według naszego rozmówcy w tych okolicach ostatnio nie było nawet żadnej kolizji drogowej.
– Samochody tędy jeżdżą bardzo wolno, bo w pobliżu jest szkoła – mówi dalej pan Jerzy. – Jednak zachowanie młodzieży jest dziwne. Kto by pomyślał, żeby z połamanego krzesła zrobić krzyż i przykleić go taśmą samoprzylepną do drzewa. Chyba młodzież czerpie te pomysły z internetu. Kiedyś tego nie było – dodaje.
Z informacji od pana Jerzego, który na co dzień mieszka przy ul. Słowackiego obok drzewa i krzyża był jeszcze zapalony znicz. W chwili kiedy nasz reporter robił zdjęcie, świeczki już nie było.

SzW

fot. SzW

Zobacz także…

Ktoś namalował różowe penisy na zatorzu

Mława. Pączki w rowie, śmieci w lesie. Nie wstyd nam?

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mika
Mika
4 lata temu

Młodzieży chyba za bardzo się nudzi, niech zaczną się uczyć a nie na głupie żarty im się zabrało. Dzieci XXI w. i aby komputer, telewizor a później wychodzą z tego rzeczy.

Matka
Matka
4 lata temu

Tam jest szkoła katolicka, to z pewnością nie jest pomysł tej młodzieży.

Dziennikarz
Dziennikarz
4 lata temu

Kiedyś wycieli krzyże na drzewach w okolicach Łomi. Głupota ludzi nie zna granic.

Ivo
Ivo
4 lata temu

Po co o tym pisać ?! Idioci będą zadowoleni i zaplanują kolejny FAKE.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x