Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ktoś namalował różowe penisy na zatorzu


„Bezinteresowny” wandalizm przybiera różne formy. Najczęściej niszczone są elementy architektury miejskiej – przystanki komunikacyjne, kosze na śmieci, znaki drogowe, zieleń miejska a nawet elementy miejskiego monitoringu.

Na zatorzu, przynajmniej ten ostatni akt wandalizmu przybrał „różową” obsceniczną formę. Ktoś różowym sprayem wymalował w kilku miejscach różowe penisy. Znalazły się one na ogłoszeniowym słupie przy ulicy Batorego i Batalionów Chłopskich i dalej w stronę dworca na przystanku MKM i znaku drogowym.Taki widok „podziwiają” przechodnie od ponad tygodnia.

– Zgłaszałam sprawę do urzędu miasta tydzień temu. Dotychczas nikt tym się nie zajął, a przecież codziennie chodzą tam dzieci, przejeżdża policja i zapewne straż miejska. I nikt nie reaguje – relacjonuje jedna z mieszkanek zatorza.

No cóż, rzeczywiście pięknie to nie wygląda. Dla ciekawych takiego widoku poniżej kilka zdjęć. Żeby jednak – jak mawiają Chińczycy – nie plugawić ulicy, zdjęcia są wyretuszowane. Amatorów takich widoków zapraszamy osobiście na ulicę Batorego. Może uda się zrobić z tym jakiś porządek do świąt?

red.

Zobacz także…

To nieprawdopodobna historia. Manekin udający człowieka rozjechany na „siódemce”!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ja2
Ja2
2 lata temu

Temat roku, murowany pulicer.

Ja
Ja
2 lata temu

Ja akurat mieszkam w pobliżu słupa ogloszeniowego miałam nanolwanego na szybie penisa Na swoim samochodzie A w zasadzie wyryty na lodzie . Od dziś zamontowalam kamerę bow aucie

Leszek Nowak
Leszek Nowak
2 lata temu

Penisy „bezinteresowne”? Masło maślane 🙂 A tak w ogóle: jak żyć?

Ciekawa
Ciekawa
2 lata temu

Kurcze, a może to karne ku…y od władz miasta za ciągłe pretensje mieszkańców zatorza. Czy sami w tym artykule o tej „innej sytuacji” na zdjęciu nie widać śladów różowej farby ?!

Marek
Marek
2 lata temu

Czemu nie reagujemy na różowe penisy????

ciekawy
ciekawy
2 lata temu

A po co zamalowywać. Przecież to piękny wyraz świąt. Takie bombki.

Pinki
Pinki
2 lata temu
Reply to  ciekawy

Taki trochę bardziej wielkanocny.

Nnn
Nnn
2 lata temu

Już nie macie o czym pisać tylko o różowych penisach…To śmiechu warte … chyba wam brak tematów.

Tak, nie, tak
Tak, nie, tak
2 lata temu
Reply to  Nnn

A Tobie brak rozumu, przez co złość złość zjada Twoje resztki mózgu.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x