Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

AKTUALIZACJA: Zderzenie na skrzyżowaniu koło wieży. 1 osoba ranna – policja apeluje o ostrożność


Zderzenie dwóch samochodów osobowych: mazdy i skody na skrzyżowaniu przy wieży. Dwóm osobom pomocy medycznej udziela zespół ratownictwa medycznego. Zablokowana jest droga w kierunku Szydłowa, można jechać objazdem w kierunku Stupska, gdyż ta droga jest już przejezdna.

KSP Mława nabór

Trwa zła passa. To już trzeci wypadek w ostatnim czasie na drodze wojewódzkiej 544 w okolicach Mławy. Wczoraj  doszło do dachowania volkswagena na drodze wojewódzkiej 544 pod Szydłówkiem,a kilka dni wcześniej w samym Szydłówku również miało miejsce dachowanie „osobówki”.

red.

AKTUALIZACJA: 21.02.2018 13:26

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku na drodze relacji Mława – Szydłowo w obrębie skrzyżowania z drogą na miejscowość Trzcianka. W zdarzeniu ucierpiała 1 osoba.

Do wypadku doszło dziś, o godz. 06:14. Jak wynika z ustaleń, kierująca samochodem marki Mazda 323, 22-letnia mieszkanka powiatu mławskiego, jadąc drogą od miejscowości Trzcianka w kierunku Mławy, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Skoda Fabia. W związku z powyższym doprowadził do zdarzenia z samochodem osobowym marki Skoda Fabia jadącym z Mławy w kierunku Szydłowa, którym kierował 54-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. W wyniku zaistniałego zdarzenia obrażenia ciała odniósł kierowca samochodu marki Skoda Fabia. Poszkodowanego przewieziono do szpitala w Mławie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Apelujemy do kierujących samochodami o patrzenie w lusterka i odpowiednio wczesne sygnalizowanie wykonywania manewrów. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

 fot. KPP Mława:

Zobacz także…

Volkswagen dachował koło wieży

Dachowanie skody w Szydłówku

Śmiertelne potrącenie pieszego na „siódemce” koło Kuklina. Policja apeluje do świadków

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

14 - liczba komentarzy w artykule "AKTUALIZACJA: Zderzenie na skrzyżowaniu koło wieży. 1 osoba ranna – policja apeluje o ostrożność"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Andrzej
Gość

Tam należy zbudować skrzyżowanie o ruchu okrężnym.

prostow_nick
Gość

Tam niedługo będzie cały węzeł komunikacyjny S7 i wszystko zostanie przebudowane.

okolice
Gość

na tym skrzyżowaniu ciężarówki często wymuszają pierwszeństwo

max
Gość

jak myślisz, dlaczego???

Maro
Gość

Tam powinny być wysepki zwalniające. Na skręcie do Otoczni były i się zmyły bo inteligentny projektant tak zaprojektował że TIRY musiały na nie wjeżdżać, a tu gdzie naprawdę potrzebne jest spowolnienie ruchu nikt o tym nie pomyślał. Będzie jak zwykle u Nas w Polsce, jak zdarzy się poważny wypadek i zginie kilka osób, no to może ktoś łaskawie o tym pomyśli.

ddd
Gość

Przydałaby się tu srebrna skoda 🙂

Szary Lis
Gość

W tym tempie Czarny Punkt zaraz tam będzie 🙁

wpDiscuz