Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Śmiertelne potrącenie pieszego na „siódemce” koło Kuklina. Policja apeluje do świadków


Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął 63-letni pieszy, mieszkaniec pow. nidzickiego. Do zdarzenia doszło 17 lutego na drodze krajowej nr 7, w pobliżu miejscowości Kuklin.

KSP Mława nabór

Jeden z przejeżdżających kierowców zauważył leżącego mężczyznę na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z drogą w kierunku miejscowości Uniszki Gumowskie i powiadomił służby ratunkowe. Pieszy był nieprzytomny, miał liczne obrażenia głowy. Ciężko ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie zmarł. Jak wynika z ustaleń, 63- letni mieszkaniec pow. nidzickiego, został potrącony przez nieznany pojazd, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło w godz. 1:00-2:25. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia oraz sprawcę potrącenia. Trwają czynności.

Policja apeluje do osób, mających  informacje , które ułatwiły by wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego tragicznego wypadku, o niezwłoczny kontakt z tutejszą jednostką policji pod numerem tel. 23 654 72 39, 23 654 72 00 lub 997.

fot. KPP Mława

źródło: st. asp. Ann a Pawłowska/KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Śmiertelne potrącenie pieszego na „siódemce” koło Kuklina. Policja apeluje do świadków"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Katarzyna
Gość

Co się dzieje. Jakaś czarna seria. Ludzie uważajcie, kamizelka i latarka to podstawowe wyposażenie dla poruszających się pieszo po trasach za terenem zabudowanym. Czasami lepiej zejść na pobocze lub wpaść po kolana w błoto niż stracić życie.

wpDiscuz