Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Śmiertelne potrącenie pieszego na „siódemce” koło Kuklina. Policja apeluje do świadków


Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął 63-letni pieszy, mieszkaniec pow. nidzickiego. Do zdarzenia doszło 17 lutego na drodze krajowej nr 7, w pobliżu miejscowości Kuklin.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jeden z przejeżdżających kierowców zauważył leżącego mężczyznę na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z drogą w kierunku miejscowości Uniszki Gumowskie i powiadomił służby ratunkowe. Pieszy był nieprzytomny, miał liczne obrażenia głowy. Ciężko ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie zmarł. Jak wynika z ustaleń, 63- letni mieszkaniec pow. nidzickiego, został potrącony przez nieznany pojazd, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło w godz. 1:00-2:25. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia oraz sprawcę potrącenia. Trwają czynności.

Policja apeluje do osób, mających  informacje , które ułatwiły by wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego tragicznego wypadku, o niezwłoczny kontakt z tutejszą jednostką policji pod numerem tel. 23 654 72 39, 23 654 72 00 lub 997.

fot. KPP Mława

źródło: st. asp. Ann a Pawłowska/KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Katarzyna

Co się dzieje. Jakaś czarna seria. Ludzie uważajcie, kamizelka i latarka to podstawowe wyposażenie dla poruszających się pieszo po trasach za terenem zabudowanym. Czasami lepiej zejść na pobocze lub wpaść po kolana w błoto niż stracić życie.