Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Starostwo Powiatowe Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Volkswagen dachował koło wieży


Dziś rano na drodze wojewódzkiej 544 tuż za wieżą radiowo-telewizyjną, a przed miejscowością Szydłówek kierująca VW Passatem jadącym w stronę Mławy straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi. Pojazd się wywrócił i uderzył w betonowy słupek.  W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane, pomocy udziela zespół ratownictwa medycznego.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie wpłynęło o godz. 8:13. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Szydłowo. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują ruchem, który odbywa się teraz wahadłowo. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby: kierująca pojazdem oraz 18-letni chłopiec. Policja obecna na miejscu ustala przyczyny wypadku  – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

okolice Szydłówka zawsze coś się dzieje

Siostra

Dzięki Bogu że wszyscy cali i to jest najważniejsze, straszne przeżycie

Ala

Właśnie dzięki Bogu nikomu nic się nie stało.
A nieszczęścia się na drodze zdarzają. Nawet najlepszym kobietom kierowcom.
Kobieto nie czytaj komentarzy. bo ludzie co chcą to bzdury piszą

xxx

kobiety to potrafią parkować

Marek

Więcej tam kontroli Policji i patroli, jeżdżą jak idioci.

Adam

Slisko zle gdy warunki sa dobre jeszcze gorzej tutaj jest tylko wina czlowieka albo samochod zawodzi ale to tez wina czlowieka ze go nie sprawdzil jezdze 30 letnim samochodem i nigdy nie zawiodl tylko wszysto robione na czas i sumienne przeglady

123456

Jest taki jeden osobnik, który notorycznie łamie przepisy jadąc do pracy do betoniarni za Szydłowem na 7 rano.. Mam nadzieję że Policja cie dopadnie. W zeszłym tygodniu wyjechałeś na czołowe przed wieżą. To że nie szanujesz swojego życia nie znaczy że masz je zabrać komuś kto je kocha !!

Jarząbek

Tak, te wypadki to nie jest wina drogi, to wina właśnie takich osobników, bo droga jest prosta, tyle że spory kawałek pod górkę, a niektórym się za bardzo spieszy i brak im w ogóle wyobraźni.

ddd

Wczoraj rano gówniarz w starym czarnym BMW na WGM też wyprzedzał pod górkę na podwójnej ciągłej.

Kierowca

Na tej drodze co chwilę dochodzi do wypadków. Już tyle ludzi straciło życie. Teren pagórkowaty, nic nie widać. Powinien stanąć tam fotoradar.

Anonimowo

Idiocie i tuzin fotoradarów nie pomorze.

Ala

Odezwał się mądry!