Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Podejrzany o kazirodczy związek z córką aresztowany


Jednego z mieszkańców Mławy prokuratura oskarżyła o doprowadzenie do obcowania płciowego z własną córką. Podejrzany został 16 lutego zatrzymany i postanowieniem sądu tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

KSP Mława nabór

– Sprawa jest rozwojowa. Na tym etapie mieszkańcowi Mławy postawione zostały zarzuty dopuszczenia się obcowania płciowego w stosunku do córki. Postępowanie wskazuje, że córka mogła być też pokrzywdzona na skutek innych przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności – informuje Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

Ze względu na szczególnie delikatny charakter tego postępowania na tym etapie prokuratura nie udziela żadnych bliższych informacji, nawet wieku pokrzywdzonej czy sprawcy. Potwierdza jedynie, że sprawa dotyczy mieszkańców naszego miasta.

Zgodnie z art. 201 Kodeksu Karnego, każdy kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

JK

Zobacz także…

Mława. Śmierć w policyjnej izbie zatrzymań

Mławski lekarz oskarżony o molestowanie młodej pacjentki stanie przed sądem

Sprawcy włamania do NeoNet skazani. Są wśród nich mławianie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

9 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Podejrzany o kazirodczy związek z córką aresztowany"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Uciąć mu fiuta i jaja
Gość

Żądam oublicznego wydania w moje ręce pedofila.

Tata
Gość

W dyby i pod ratusz,my ojcowie i ludzie już nim się zajmiemy

Ilona
Gość

Przeciez to wyszlo juz dawno temu. Ta dziewczyna juz dawno szukala pomocy. Dlaczego dopiero teraz skorumpowani sie tym zajeli ????

Kkkk
Gość

Dawno szukała pomocy i nikt jej nie pomógł ????w jakim świecie my żyjemy ????

Stasiek
Gość

Wiedziałaś to dlaczego jej nie pomogłaś, dlaczego nie zawiadomiłaś Policji ? Do kogo masz pretensje, kogo oskarżasz ?.

Szary Lis
Gość

Napisałbym, że opublikować jego dane ale szkoda córki, chociaż pewnie ludzie się szybko dowiedzą o kogo chodzi. Życzę mu „miłych” współwięźniów – może zaspokoi to jego żądze.

Uciąć mu fiuta i jaja
Gość

Zabił i odebrał tej dziewczynce jej najczystszy dar. Odebrał jej dzieciństwo i skrzywdził na całe życie. W przyszłości ta dziewczynka, która stanie się kobietą, będzie nosiła w sobie traumatyczne przeżycia.
Przed psychologami, ale i przed nami Drodzy czytelnicy stoi zadanie, by ofiary tych starych chu…, wspierać i pokazać że jesteśmy z nimi.
Musimy pokazać, że są dla Nas ważne, że są na tym świecie normalni ludzie.
A tego dziada Wysoki Sądzie skazać na odcięcie kut… I nabicie na dobrze naoliwiony , drewniany pal, w odbyt.
Niech pocierpi.

wpDiscuz