Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Tłusty Czwartek z Pogodnym Uśmiechem


Każdy czwartek, to święto dla seniorów z klubu „Pogodny Uśmiech”. Od wielu lat bowiem właśnie tego dnia spotykają się regularnie, by wspólnie i w miłej atmosferze spędzić kilka godzin. Tak też było i w zwiastujący rychły koniec karnawału Tłusty Czwartek. Jak zwykle w tym klubie, nie zabrakło ani smacznych pączków ani tańców i dobrej zabawy.

Słoneczne ogrody Mława

red.

fot. prywatne

Zobacz także…

Pączków można zjeść ile kto może, ale też ilekroć pies zaszczeka

 

Najlepsze są te domowej roboty. Zapraszamy na pączki pani Basi i pana Witka

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500