Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tłusty Czwartek z Pogodnym Uśmiechem


Każdy czwartek, to święto dla seniorów z klubu „Pogodny Uśmiech”. Od wielu lat bowiem właśnie tego dnia spotykają się regularnie, by wspólnie i w miłej atmosferze spędzić kilka godzin. Tak też było i w zwiastujący rychły koniec karnawału Tłusty Czwartek. Jak zwykle w tym klubie, nie zabrakło ani smacznych pączków ani tańców i dobrej zabawy.


red.

fot. prywatne

Zobacz także…

Pączków można zjeść ile kto może, ale też ilekroć pies zaszczeka

 

Najlepsze są te domowej roboty. Zapraszamy na pączki pani Basi i pana Witka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x