Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Trzcianka. Dostawczak wpadł do rowu


Dziś około godziny 10 – tej na drodze wojewódzkiej nr 615 w miejscowości Trzcianka dostawczy Citroen Jumper z nieustalonych na razie przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. Kierowcę pojazdu pogotowie ratunkowe przewiozło do mławskiego szpitala.

KSP Mława nabór

– Na miejscu zdarzenia strażacy udzielili kierowcy, który w tym czasie znajdował się w innym pojeździe wsparcia psychicznego do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Kierowca został przewieziony do szpitala. Działania prowadził jeden zastęp JRG Mława – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy komendy PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Na ulicy Padlewskiego 9-cio latka wbiegła pod samochód

Trzy kierowniczki z ZUS w Mławie i kierowca ranni w wypadku samochodowym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz