Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na ulicy Padlewskiego 9-cio latka wbiegła pod samochód


W wyniku potrącenia do szpitala w Ciechanowie trafiła dziewięcioletnia dziewczynka. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15 na ulicy Padlewskiego w okolicach piekarni.

– Dziewięcioletnia dziewczynka, mieszkanka powiatu mławskiego stojąc na chodniku przy jezdni nie zachowała ostrożności i chcąc przebiec między pojazdami wbiegła pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Hyundai. Pojazdem kierowała kobieta, również mieszkanka powiatu mławskiego, była trzeźwa. Dziewięciolatkę potrąconą przodem pojazdu pogotowie przetransportowało do szpitala w Ciechanowie na obserwację. Obrażenia nie były groźne, poszkodowana już opuściła szpital – podaje mł. asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Trzcianka. Dostawczak wpadł do rowu

Trzy kierowniczki z ZUS w Mławie i kierowca ranni w wypadku samochodowym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Ciotka
Gość
Ciotka

Dziecko miało zrobione USG i rentgen po ponad 3 godz od wypadku,tyle czasu minęło zanim zostaliśmy powiadomieni i dojechaliśmy do Ciechanowa. Nie robili nic ponieważ była potrzebna zgoda rodzica. Jadąc tam nie było wiadomo w jakim jest stanie , policja nie powiedziała a szpital nie udziela informacji przez tel. Kiedy byliśmy na miejscu dowiedzieliśmy się że szpital mławski wszystkich odsyła do Ciechanowa a te badania które zostały zrobione można było wykonać w Mławie i wcale Weronika nie musiała tam jechać . W Mławie nie ma chirurgii dziecięcej ale taka nie była potrzebna przy badaniach . Tak czy inaczej napewno te… Czytaj więcej »

jarek
Gość
jarek

W Mławie nie ma hirurgji dziecięcej jak byś nie wiedział

mławianin
Gość
mławianin

–dzięki za informację ale naprawdę nie wiedziałem, tylko zgodnie z tym co pisze ciotka dziewczynki , takie badania można było zrobić w Mławie, powstaje pytanie czy Mława naprawdę ma tak słabą kadrę lekarską

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Heh, mławianinie, wywołałeś uśmiech na mym obliczu. Czym? – chyba doskonale wiesz czym, przecież już nie jedna osoba z tego miasta dziękuje Bogu, że ją odesłano do innego szpitala z urazami, bo w Mławie by spaprano robotę i zostałaby kaleką, a ile jest takich osób, którym spaprano zabiegi…

mławianin
Gość
mławianin

Czytam i własnym oczom nie wierze, poszkodowana została przewieziona do Szpitala w Ciechanowie. Panie Dyrektorze Białobłocki od kiedy w Mławie jest zamknięty Szpital????