Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Na ulicy Padlewskiego 9-cio latka wbiegła pod samochód


W wyniku potrącenia do szpitala w Ciechanowie trafiła dziewięcioletnia dziewczynka. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15 na ulicy Padlewskiego w okolicach piekarni.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Dziewięcioletnia dziewczynka, mieszkanka powiatu mławskiego stojąc na chodniku przy jezdni nie zachowała ostrożności i chcąc przebiec między pojazdami wbiegła pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Hyundai. Pojazdem kierowała kobieta, również mieszkanka powiatu mławskiego, była trzeźwa. Dziewięciolatkę potrąconą przodem pojazdu pogotowie przetransportowało do szpitala w Ciechanowie na obserwację. Obrażenia nie były groźne, poszkodowana już opuściła szpital – podaje mł. asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Trzcianka. Dostawczak wpadł do rowu

Trzy kierowniczki z ZUS w Mławie i kierowca ranni w wypadku samochodowym

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
Ciotka

Dziecko miało zrobione USG i rentgen po ponad 3 godz od wypadku,tyle czasu minęło zanim zostaliśmy powiadomieni i dojechaliśmy do Ciechanowa. Nie robili nic ponieważ była potrzebna zgoda rodzica. Jadąc tam nie było wiadomo w jakim jest stanie , policja nie powiedziała a szpital nie udziela informacji przez tel. Kiedy byliśmy na miejscu dowiedzieliśmy się że szpital mławski wszystkich odsyła do Ciechanowa a te badania które zostały zrobione można było wykonać w Mławie i wcale Weronika nie musiała tam jechać . W Mławie nie ma chirurgii dziecięcej ale taka nie była potrzebna przy badaniach . Tak czy inaczej napewno te… Czytaj więcej »

jarek

W Mławie nie ma hirurgji dziecięcej jak byś nie wiedział

mławianin

–dzięki za informację ale naprawdę nie wiedziałem, tylko zgodnie z tym co pisze ciotka dziewczynki , takie badania można było zrobić w Mławie, powstaje pytanie czy Mława naprawdę ma tak słabą kadrę lekarską

Jarząbek

Heh, mławianinie, wywołałeś uśmiech na mym obliczu. Czym? – chyba doskonale wiesz czym, przecież już nie jedna osoba z tego miasta dziękuje Bogu, że ją odesłano do innego szpitala z urazami, bo w Mławie by spaprano robotę i zostałaby kaleką, a ile jest takich osób, którym spaprano zabiegi…

mławianin

Czytam i własnym oczom nie wierze, poszkodowana została przewieziona do Szpitala w Ciechanowie. Panie Dyrektorze Białobłocki od kiedy w Mławie jest zamknięty Szpital????