Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Trzy kierowniczki z ZUS w Mławie i kierowca ranni w wypadku samochodowym


Czwórka pracowników mławskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych została ranna w wypadku samochodowym, do jakiego doszło w miniony piątek (24 listopada) około godziny 11:30 w miejscowości Gorzewo w pobliżu Sierpca. Poszkodowani to trzy kobiety pełniące funkcje kierownicze w placówce oraz kierowca służbowego renaulta. Pojazdem poruszali się będąc w delegacji do ZUS w Płocku.

KSP Mława nabór

–  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku drogi  w prawo,  kierujący citroenem berlingo jadąc w stronę Sierpca z bliżej nieokreślonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka renaultem kango, po czym samochody przetoczyły się do pobliskich rowów. W wyniku czołowego zderzenia  ciężko ranny został 68-letni kierowca citroena, który został przetransportowany do płockiego szpitala, natomiast ranny kierowca renaulta i trójka przewożonych przez niego pasażerów  zostali przewiezieni do szpitala w Sierpcu. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu – podaje st.asp. Krzysztof Kosiorek oficer prasowy KPP Sierpc.

fot: KPP Sierpc

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Trzy kierowniczki z ZUS w Mławie i kierowca ranni w wypadku samochodowym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Klara
Gość

Trzy kierowniczki-Kierowniczkami te kobiety sa w ZUS-sie,a na ulicy to kobiety.Nie tytulujemy ludzi stanowiskiem zajmowanym w pracy.Tytulowac mozna doktora,profesora,ale nie kierowniczke,kierowce,brygadzistke itd.itp.

hmm
Gość

Czy służbowe delegacje nie odbywają się w godzinach pracy?

wpDiscuz