Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ulica Wyspiańskiego. Rozbił auto o drzewo i uciekł


Dziś około godziny 13-tej na ulicy Wyspiańskiego, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Żeromskiego,  kierowca Opla Corsa uderzył w drzewo. Pozostawił uszkodzone auto i uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejscu jest policja, a strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ulica jest przejezdna.

– Na miejscu są dwa zastępy z JRG Mława. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli pozostałości powypadkowe. Na miejscu zdarzenia nie było osób poszkodowanych, a osoba kierująca pojazdem oddaliła się przed przybyciem służb ratunkowych – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.


Zobacz także…

Mława. Pracownik firmy budowlanej spadł z kilkupiętrowego budynku

 

Uwaga: Popularne leki wycofane z obrotu!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Aga
Gość
Aga

a od czego jest monitoring

ela
Gość
ela

Jarzabek daje [wymoderowano]

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Z kierownicy trzeba pobrać odciski przynajmniej, bo kierowca się nie przyzna. Właściciel auta stwierdzi, że auto mu ukradziono, pewnie za moment wpłynie zgłoszenie o kradzieży samochodu.
Paniwie policjanci do dzieła i to szybciutko.
Ponadto, jeśli uciekł to pewnie był pod wpływem…

prutprut
Gość
prutprut

Jarząbek, a może Ty wstąpisz do służby? Widać, że nasz się na rzeczy. PS. też lubię oglądać seriale kryminalne na TV4 🙂

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Nie oglądam seriali – brak telewizora.
Telewizor to bezproduktywna strata czasu 🙂

pitszit
Gość
pitszit

produktywność to rzecz względna 😉