Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Pracownik firmy budowlanej spadł z kilkupiętrowego budynku


Dziś około godziny 14:30 na placu budowy przy ulicy Spichrzowej doszło do poważnego wypadku. Około 60- letni mężczyzna – pracownik firmy budowlanej spadł z budowanego wielopiętrowego bloku. Mężczyzna jest nieprzytomny. Pierwszej pomocy udzielili mu mławscy strażacy, potem opiekę medyczną przejął zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna trafił do szpitala. Obecna na miejscu wypadku policja ustala jego przyczynę.


red.

Zobacz także…

Ulica Wyspiańskiego. Rozbił auto o drzewo i uciekł

Uwaga: Popularne leki wycofane z obrotu!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x