Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości rozpoczęte koncertem już 10 listopada


Na scenie kina 10 listopada o godzinie 18.00 odbył się koncert pt. „Gdy piosenka szła do wojska…”. W patriotycznym repertuarze wystąpiły: grupa reprezentacyjna Ludowego Zespołu Artystycznego „Mławiacy”, Mławska Orkiestra Dęta jak też członkowie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” i soliści: Eliza Krzykowska, Anna Ronkiewicz, Agata Grzegorczyk, Damian Wasiak i Michał Gogolewski. W ich wykonaniu zobaczyliśmy i usłyszeliśmy najpiękniejsze pieśni patriotyczne z różnych okresów historycznych.

KSP Mława nabór

red.

Zobacz także…

Bieg Niepodległości po raz dwudziesty siódmy

Niech żyje Polska! Mława świętowała 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości

MPS nr 3. Dzisiaj jest wielka rocznica

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Obchody Święta Odzyskania Niepodległości rozpoczęte koncertem już 10 listopada"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
rdzenny mławianin
Gość

Zespół artystyczny Cantare wraz ze swoimi solistami był w tych uroczystym koncercie najważniejszą częścią występów. zebrali owacje od publiczności na stojąco. Rozwijacie się w dobrym kierunku- BRAWO!!!!

wpDiscuz