Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości rozpoczęte koncertem już 10 listopada


Na scenie kina 10 listopada o godzinie 18.00 odbył się koncert pt. „Gdy piosenka szła do wojska…”. W patriotycznym repertuarze wystąpiły: grupa reprezentacyjna Ludowego Zespołu Artystycznego „Mławiacy”, Mławska Orkiestra Dęta jak też członkowie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” i soliści: Eliza Krzykowska, Anna Ronkiewicz, Agata Grzegorczyk, Damian Wasiak i Michał Gogolewski. W ich wykonaniu zobaczyliśmy i usłyszeliśmy najpiękniejsze pieśni patriotyczne z różnych okresów historycznych.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Zobacz także…

Bieg Niepodległości po raz dwudziesty siódmy

Niech żyje Polska! Mława świętowała 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości

MPS nr 3. Dzisiaj jest wielka rocznica

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
rdzenny mławianin

Zespół artystyczny Cantare wraz ze swoimi solistami był w tych uroczystym koncercie najważniejszą częścią występów. zebrali owacje od publiczności na stojąco. Rozwijacie się w dobrym kierunku- BRAWO!!!!