Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości rozpoczęte koncertem już 10 listopada


Na scenie kina 10 listopada o godzinie 18.00 odbył się koncert pt. „Gdy piosenka szła do wojska…”. W patriotycznym repertuarze wystąpiły: grupa reprezentacyjna Ludowego Zespołu Artystycznego „Mławiacy”, Mławska Orkiestra Dęta jak też członkowie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” i soliści: Eliza Krzykowska, Anna Ronkiewicz, Agata Grzegorczyk, Damian Wasiak i Michał Gogolewski. W ich wykonaniu zobaczyliśmy i usłyszeliśmy najpiękniejsze pieśni patriotyczne z różnych okresów historycznych.


red.

Zobacz także…

Bieg Niepodległości po raz dwudziesty siódmy

Niech żyje Polska! Mława świętowała 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości

MPS nr 3. Dzisiaj jest wielka rocznica

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
rdzenny mławianin
rdzenny mławianin
3 lata temu

Zespół artystyczny Cantare wraz ze swoimi solistami był w tych uroczystym koncercie najważniejszą częścią występów. zebrali owacje od publiczności na stojąco. Rozwijacie się w dobrym kierunku- BRAWO!!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x