Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkaniec gminy Strzegowo zajmował się kontrabandą


Policjanci z wydziału kryminalnego płońskiej policji ustalili, że krajową 7-ką  od strony Warszawy w kierunku Płońska jedzie VW Passat, którym przewożona jest kontrabanda. We wtorek 7 listopada funkcjonariusze zatrzymali wskazane auto do kontroli w Poczerninie. Kierujący vw 43-latek z gm. Strzegowo przyznał się do przewożenia nielegalnych papierosów.

W worku PCV znalezionym przez policjantów w aucie schowanych było 869 paczek papierosów różnych marek (ponad 17 tys. szt.), bez polskich znaków akcyzy.  Jak wstępnie oszacowano, mężczyzna naraził skarb państwa na prawie 20 tys. zł. strat.

43-latkowi przedstawiono zarzut przestępstwa akcyzowego. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, a do tego wysoka grzywna.

źródło: KPP Płońsk


Zobacz także…

Próbowali oszukać mławianki metodą „na policjanta”

Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
ela
Gość
ela

To ci straszny przestępca,hahaha,no tak nic nie wolno człowiekowi w „wolnym”kraju