Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mieszkaniec gminy Strzegowo zajmował się kontrabandą


Policjanci z wydziału kryminalnego płońskiej policji ustalili, że krajową 7-ką  od strony Warszawy w kierunku Płońska jedzie VW Passat, którym przewożona jest kontrabanda. We wtorek 7 listopada funkcjonariusze zatrzymali wskazane auto do kontroli w Poczerninie. Kierujący vw 43-latek z gm. Strzegowo przyznał się do przewożenia nielegalnych papierosów.

W worku PCV znalezionym przez policjantów w aucie schowanych było 869 paczek papierosów różnych marek (ponad 17 tys. szt.), bez polskich znaków akcyzy.  Jak wstępnie oszacowano, mężczyzna naraził skarb państwa na prawie 20 tys. zł. strat.

43-latkowi przedstawiono zarzut przestępstwa akcyzowego. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, a do tego wysoka grzywna.

źródło: KPP Płońsk


Zobacz także…

Próbowali oszukać mławianki metodą „na policjanta”

Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mieszkaniec gminy Strzegowo zajmował się kontrabandą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ela
Gość

To ci straszny przestępca,hahaha,no tak nic nie wolno człowiekowi w „wolnym”kraju

wpDiscuz