Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gratulacje i certyfikaty. VI edycja „Bezpiecznej Mławianki” zakończona


9 listopada zakończyła się VI edycja programu „Bezpieczna Mławianka”. W Komendzie Powiatowej Policji panie, które ukończyły kurs odebrały gratulacje i certyfikaty ukończenia szkolenia.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Nie chodziło nam o to, by nauczyć jak być mistrzem kung-fu lub mieć piorunujący cios. Chodziło o to, żeby zarazić was tą pewnością siebie. Żebyście wiedziały, jak zachować się w trudnych sytuacjach – podsumował kurs komendant policji insp. Artur Ryfiński.

„Bezpieczne Mławianki” przeszły 12 godzin  treningu samoobrony oraz 8 godzin warsztatów. Trening samoobrony poprowadził Paweł Ziemlewicz, instruktor aikido,  panie ponadto ćwiczyły udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

W części warsztatowej uczestniczki kursu miały warsztaty z psychologiem, zajęcia z policjantem na temat zagrożeń przestępczością oraz niespodziankę oraz  warsztaty z wizażystką.

Organizatorem kolejnej edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest Starosta Mławski, Komenda Powiatowa Policji w Mławie oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. Współorganizatorem VI edycji programu jest Burmistrz Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Mławska Hala Sportowa, Komenda Powiatowa PSP w Mławie oraz AIKIDO HIDOKAN Mława.

JK


Zobacz także…

Nikły udział „zwykłych” mieszkańców w debacie o bezpieczeństwie

Poznaj laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego w SP nr 7

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mona
Mona
3 lata temu

super akcja!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x