Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poznaj laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego w SP nr 7


Już za dwa dni świętować będziemy kolejną, 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 7 zorganizowała Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Nie będę jak zerwana nić… Miłość Ojczyzny oczami dziecka”. W konkursie wzięło udział 11 szkół podstawowych z terenu powiatu, od których wpłynęło ponad sto różnorodnych prac.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Dnia 8 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom.  Zanim jednak autorzy najciekawszych prac odebrali nagrody, zebrani mogli obejrzeć krótki, lecz wymowny program artystyczny w wykonaniu uczennic  ze SP nr 7.

Laureaci konkursu:

W kategorii klas I – III

I miejsce: Oliwia Grędzińska, Julia Król

II miejsce: Alicja Głowacka, Gabriela Subocz

III miejsce: Lidia Lubacka, Maria Kacner

Wyróżnienie: Zofia Kordulewska, Adrian Obudziński, Julia Mackiewicz

W kategorii klas IV – VII

I miejsce: Tomasz Olszewski, Kinga Dwurznik

II miejsce: Maja Błażejewska, Karolina Zwierzchowska

III miejsce: Dominika Racka, Zuzanna Olszak, Irmina Kądrzycka

Wyróżnienie: Wiktoria Szczepańska, Magdalena Korkuć, Zuzanna Tarka, Michał Bańczyk, Agata Małach, Zuzanna Szynkiewicz, Antonina Nadratowska

Organizatorami konkursu były: Anna Szymańska i Marta Barioni ze Szkoły Podstawowej im. Zuzanny Morawskiej w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x