Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Strażacy błyskawicznie ugasili pożar w śmietniku


Błyskawiczną akcję gaszenia pożaru w kontenerze na śmieci stojącym pomiędzy blokami przy ulicy Misjonarskiej przeprowadzili wczoraj mławscy strażacy.

Słoneczne ogrody Mława

Pożar się nie rozprzestrzenił i został błyskawicznie ugaszony przez strażaków, na szczęście dla kierowców parkujących w pobliżu kontenera pojazdów. Na dobre rozpoczął się już sezon grzewczy i coraz częściej strażacy gaszą pożary w śmietnikach, gdzie trafia gorący popiół z palenisk.

red.

Zobacz także…

Pożar w mieszkaniu na ulicy Rynkowej

Podpalono Dom Działkowca. Apel zarządu Stowarzyszenia ROD „RELAX”

Tlenek węgla w mieszkaniu w bloku na ulicy Narutowicza

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500