Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Strażacy błyskawicznie ugasili pożar w śmietniku


Błyskawiczną akcję gaszenia pożaru w kontenerze na śmieci stojącym pomiędzy blokami przy ulicy Misjonarskiej przeprowadzili wczoraj mławscy strażacy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Pożar się nie rozprzestrzenił i został błyskawicznie ugaszony przez strażaków, na szczęście dla kierowców parkujących w pobliżu kontenera pojazdów. Na dobre rozpoczął się już sezon grzewczy i coraz częściej strażacy gaszą pożary w śmietnikach, gdzie trafia gorący popiół z palenisk.

red.

Zobacz także…

Pożar w mieszkaniu na ulicy Rynkowej

Podpalono Dom Działkowca. Apel zarządu Stowarzyszenia ROD „RELAX”

Tlenek węgla w mieszkaniu w bloku na ulicy Narutowicza

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500