Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nie ma siły na wandali


Kilka dni temu pisaliśmy o pogiętych nowych tabliczkach z nazwami ulic, po sygnale od mieszkańca ulicy Willowej. Teraz taki sygnał mamy też z ulicy Leśnej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Nasze tabliczki też wyginają – skarży się starszy mieszkaniec ul. Leśnej. – Zauważyłem pana i niech pan zrobi zdjęcie. Wnuczka w internecie przeczytała, ze na Willowej wygięli i urwali tabliczkę. Pomóżcie wy, bo policja i straż miejska nie pomagają – skarży się kolejny mieszkaniec naszego miasta.

Walka z wandalizmem rzeczywiście do łatwych nie należy. Ich ustaleniu na pewno może pomóc większa liczba pieszych patroli, ale też obywatelska czujność i  wykonanie zdjęcia np. telefonem komórkowym.

red.

Zobacz także…

W Mławie jest pięknie. Ale nie wszędzie

Mogiły zalane wodą. Nie wejdziesz tam bez kaloszy

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

to seryjny wandal

Oburzona

To teraz mieszkancy maja latać za debilami i robić zdjęcia ? Bez przesady.Gdzie jest nasza cudowna policja ??Mieszkam przy Handlowcu , widzę jak co piątek pijana młodzież wychodząca z „Planety ” rozwala śmietniki,pije na środku ulicy.Są bójki,awantury.Przy kwiaciarni jest podobno kamera ? I co ? I gówno.Jeszcze nie widzialam w żaden weekend tu patrolu.A jak juz to żaden radiowoz nawet się nie zatrzyma,bo się boi jak widzi grupkę osób.Jak policja sie boi to mieszkańcy maja się nie bać i wychodzić robić zdjęcia ? Śmiech na sali po prostu.

Anonimowo

grupka osób to jeszcze nie stado przestępców !

Bartek

Jesli w tej grupce osób większość to pijan i, agresywni i naćpani gówniarze,to traktował bym ich jak przestępców.Nie wiadomo co takiemu do głowy strzeli.