Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dziś o Mławie na radiowych falach


W tym tygodniu w głosowaniu na Twoje Miasto na stronie RMF24.pl zwyciężyła… Mława! W sobotę 4 listopada br. na Starym Rynku między 8.00 a 14.00 ekipa popularnej stacji radiowej spotka się z mieszkańcami i nagra materiały o naszym mieście. Będzie je można usłyszeć na żywo w sobotnich „Faktach RMF FM”.

KSP Mława nabór

Ekipa radiowa będzie się starała odkryć i zaprezentować słuchaczom najciekawsze sekrety naszego miasta – jego historię, kulturę i miejsca warte zobaczenia. Pomogą im w tym m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta Mława, Miejskiego Domu Kultury i Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej, miłośnik historii naszego miasta i kolekcjoner Jarosław Janiszewski oraz rekonstruktorzy ludności cywilnej. Zapowiada się naprawdę ciekawie, więc zapraszamy na Stary Rynek oraz przed radioodbiorniki!

źródło: UMM

Zobacz także…

Nowa ruda mieszkanka centrum miasta

Czy PSS Społem sprzeda budynek „Handlowca”?

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dziś o Mławie na radiowych falach"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
dess
Gość

Ja tam codziennie słucham o Mławie na radiowych falach 🙂

wpDiscuz