Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Strażacy nie świętowali. Pożar domu i samochodu


Dnia Wszystkich Świętych strażacy nie spędzili spokojnie. Dwukrotnie interweniowali – raz był to pożar w instalacji elektrycznej jednego z domów w Zgliczynie Witowym, drugi raz pożar samochodu osobowego na ulicy Piekiełko.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– W budynku mieszkalnym w Zgliczynie Witowym zapaleniu uległa wiązka elektryczna doprowadzająca prąd do budynku. Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 9:03. Jak się okazało na miejscu nie był to pożar otwarty, strażacy zabezpieczyli jedynie teren. Pogotowie energetyczne odłączyło zasilanie do czasu jego naprawy. Ze względu, że zdarzenie miało miejsce w tzw. obszarze chronionym ( na pograniczu działania dwóch powiatowych komend straży – red.) na miejscu pojawiły się dwa zastępy JRG z Żuromina, jedna jednostka JRG Mława i OSP z Radzanowa i Gradzanowa.

O godzinie 22:41 wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ulicy Piekiełko.

Do działań ratowniczo gaśniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława, pożar ugaszono. Spaleniu uległ samochód osobowy Mercedes ML 500, policja ustala przyczynę pożaru – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red

Zobacz także…

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Dziewiętnastoletni kierowca szalał na „siódemce”. 25 punktów karnych w kilka minut

Rzesze ludzi na cmentarzach. Pamiętamy o swoich bliskich zmarłych

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500