Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy nie świętowali. Pożar domu i samochodu


Dnia Wszystkich Świętych strażacy nie spędzili spokojnie. Dwukrotnie interweniowali – raz był to pożar w instalacji elektrycznej jednego z domów w Zgliczynie Witowym, drugi raz pożar samochodu osobowego na ulicy Piekiełko.


– W budynku mieszkalnym w Zgliczynie Witowym zapaleniu uległa wiązka elektryczna doprowadzająca prąd do budynku. Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 9:03. Jak się okazało na miejscu nie był to pożar otwarty, strażacy zabezpieczyli jedynie teren. Pogotowie energetyczne odłączyło zasilanie do czasu jego naprawy. Ze względu, że zdarzenie miało miejsce w tzw. obszarze chronionym ( na pograniczu działania dwóch powiatowych komend straży – red.) na miejscu pojawiły się dwa zastępy JRG z Żuromina, jedna jednostka JRG Mława i OSP z Radzanowa i Gradzanowa.

O godzinie 22:41 wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ulicy Piekiełko.

Do działań ratowniczo gaśniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława, pożar ugaszono. Spaleniu uległ samochód osobowy Mercedes ML 500, policja ustala przyczynę pożaru – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red

Zobacz także…

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Dziewiętnastoletni kierowca szalał na „siódemce”. 25 punktów karnych w kilka minut

Rzesze ludzi na cmentarzach. Pamiętamy o swoich bliskich zmarłych

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x