Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Halina Pszczółkowska. Jestem niewinna


Poniżej publikujemy oświadczenie katechetki Haliny Pszczółkowskiej przesłane do redakcji Codziennika mławskiego.

KSP Mława nabór

Szanowni Państwo,

w obliczu szeroko komentowanych w ostatnim czasie wydarzeń chciałabym się bezpośrednio do nich ustosunkować. Przede wszystkim stanowczo odrzucam wszystkie oskarżenia kierowane pod moim adresem. W całym okresie mojej długoletniej kariery zawodowej nie stosowałam kar cielesnych, szarpania, nękania etc. Nigdy nie naruszyłam zasad jakie obowiązują nauczyciela przy wykonywaniu zadań dydaktycznych, dlatego też mój adwokat skierował już do dyrekcji szkoły odwołanie od decyzji zawieszającej mnie w wykonywaniu obowiązków nauczyciela, zarzucając dyrekcji liczne naruszenia obowiązujących przepisów w zakresie prowadzenia postępowań dyscyplinarnych oraz przede wszystkim brak podstaw merytorycznych. Jestem bardzo zdeterminowana, aby oczyścić moje dobre imię, dlatego też podejmę wszelkie przewidziane prawem kroki przeciwko osobom, które bezpośrednio bądź anonimowo kierują pod moim adresem te fałszywe oskarżenia. Ocenę ewentualnego zbiegu ostatnich wydarzeń z moimi działaniami w ramach Rady Miasta pozostawiam opinii publicznej, ale mogę zapewnić, że ze zdwojoną motywacją będę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców miasta Mławy. Przy tej okazji chcę również bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wspierają mnie w tych niewątpliwie trudnych chwilach.

Z poważaniem Halina Pszczółkowska, Nauczycielka Religii, Radna Miasta
Mławy.

 

 

O sprawie pisaliśmy tu:

Sprawa katechetki z Wólki. Prokurator i dwukrotne zawieszenie

Jedna z katechetek SP nr 4 zawieszona w czynnościach nauczyciela

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

40 - liczba komentarzy w artykule "Halina Pszczółkowska. Jestem niewinna"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Salomon
Gość

Proponuje takie rozwiązanie aby wszyscy byli zadowoleni. W przypadku udowodnienia winy, proponuje pozostawienie Pani Katechetki na obecnym stanowisku. Postępowanie takie będzie się wpisywać w logiczny ciąg działania Mlawskiego Ratusza. Jezeli Ratusz czynnie uczestniczy w kampanii spolecznej „Przeciw Pijanym Kierowcom” i nie reaguje na takie przypadki wsród własnych pracownikow, to moze rowniez uczestniczyć w programie „Przeciw Biciu Dzieci w Szkołach” i rowniez w przypadku stwierdzenia takiego zachowania nie reagować. Sad powinien wydać salomonowy wyrok bez skazania aby przypadkiem nie było podstaw do zwolnienia. Jezeli jednak Pani nie bedzie winna, to proponuje aby założyła nową partię z Radnym O.

XXX
Gość

,, Karma wraca ” to prawda i dlatego wróciła do pani P. za WIKAREGO .

miejscowaAnalizator mławskipolityk
Gość
miejscowaAnalizator mławskipolityk

Religia jest w sprzeczności z prawdziwą nauką i nie przedstawia żadnych budujących wiedzę człowieka wartości. Katechetów, na dobre i na stałe należy usunąć ze szkolnictwa świeckiego.

dziadek
Gość

Masz 100% racji, pamiętam czasy, kiedy na religie chodziłem ze Szkoły 3, popularnego baraku przy ul. Sienkiewicza, zawsze po lekcjach, religia byla w zakrystii kościola SW. TRÓJCY, ale to było kiedyś, a dziś lepiej nie pisać.

Z daleka
Gość

Kolejny mason sie odezwal. Poglady podobne do pozytywistow i innych „naukowcow”.
Mysle, ze jestes tylko masa miesni i kosci machina biologiczna z oprogramowaniem pochodzacym z ratusza. Jak sie zuzyjesz, to wlasciciel Twoj uzna Cie za produkt do utylizacji, bezwartosciowy.

Jutrek
Gość

Każdy kto ma dzieci, wie że jak coś zbiorą to najlepiej złożyć winę na innych. Dzieciaki narozrabiały i jeszcze chcą obwinić nauczyciela. A że, dyrektorce to na rękę, to myślała ze pozbędzie się „niewygodnego” pracownika. Śmiać mi się chce jak czytam te komentarze, że dobro dziecka jest najważniejsze. Tak chrońmy dzieci, aby nadal mogły rozrabiać i przeszkadzać na lekcjach. Ile razy mi córka opowiada, jak to jej koledzy trzymają nogi na ławce na lekcjach, albo sobie biegają. Takiego dobra dzieci chcemy?

Helka
Gość

Dzieci czesto mowia prawde ale dorosli nie chca ich sluchac.

Jutrek
Gość

Tak słuchajmy dzieci i im na wszystko pozwalajmy. Kolejna mamuśka z cyklu „Nie kop pana, bo się spocisz”

Burymistrz
Gość

BRAWO DLA PIS-U za pomysł z dwukadencyjnością, w końcu wy……ą tych zakorzenionych w strukturach władzy a la włodarzyków od których smród żądzy władzy i pieniędzy wali na kilometr, baj, baj.

wpDiscuz