Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Letnie potańcówki z dodatkiem profilaktyki w mławskim parku, a na rozpoczęcie sezonu Megitza


Miejski Dom Kultury w Mławie zaplanował cykl letnich profilaktycznych potańcówek w parku miejskim. Pierwsza z nich odbędzie się już w najbliższą sobotę 8 czerwca o godz. 17.00. Dla miłośników tańca i muzyki zagra i zaśpiewa zespół DUO.


W tym roku zaplanowane jest jedenaście tanecznych imprez. Na pięciu z nich odbędą się wykłady profilaktyczne o tematyce antyalkoholowej, gdyż zadanie „Profilaktyczne potańcówki w parku miejskim pn. DISCO PARKiet” współfinansowano ze środków Miasta Mława w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława na lata 2024-2025.

W niedzielę 9 czerwca o godz. 18.00 na estradzie w parku miejskim odbędzie się występ Megitzy. Przypomnijmy, Megitza (Małgorzata Babiarz) w 2017 roku została przez ówczesnego burmistrza Sławomira Kowalewskiego ustanowiona ambasadorem kampanii kierunek Mława. W tym samym roku wystąpiła na Dniach Mławy [ zobacz: Fantastyczni Bracia i Smykiewicz. Megitza nie zachwyciła ] . Nagrała dla Mławy piosenki: „Nie ma takiej drogi” (wraz z teledyskiem) i „Piosenka dla mławian”. Zasłynęła też w naszym mieście wpisem w mediach społecznościowych, namaszczającym burmistrza Sławomira Kowalewskiego na Prezydenta Polski [zobacz: https://codziennikmlawski.pl/2017/06/18/burmistrz-kowalewski-nastepnym-prezydentem-polski/ ].

Miejski Dom Kultury zapowiada też, że od 16 czerwca rozpocznie się realizacja projektu „Z kulturą za pan brat” finansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza i już zaprasza na wszystkie jedenaście koncertów. Szczegóły niebawem.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bananowy region
Bananowy region
9 dni temu

Powinna być profilaktyka dla samorzadowcow jak nie sprzedać 4 liter za stanowisko, jak miec troche przyzwoitosci, kiedy i jak obchodzić swieta i uroczystosci, jak spelniać obietnice wyborcze, jak szanowac wyborcow i kiedy mowic dzien dobry bo po wyborach to sie zapomina o wyborcach a przed to ulotki wciska zeby tylko glosowac i w pas sie kłaniać proszac o poparcie, troche profilaktyki i nauki wystapień i przemowień, nauki przepisow samorzadowych i obslugi petentów, zyczliwosci i uprzejmosci i co najwazniejsze podejmowania decyzji brania odpowiedzialnosci, a wiec wybrani samorzadowcy do pracy sie wescie bo żle na starcie wygladacie i pamietajcie wyborcy widza i ocenią przy urnach i kitu drugi raz nie sprzedacie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x