Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bociek spacerował sobie środkiem „starej siódemki” [FOTO]


Ponad tydzień temu kierowcy jadący „starą siódemką” w okolicy Wiśniewa mogli zobaczyć niezwykły obrazek. Środkiem drogi spacerował sobie dorodny bocian, który nie okazywał lęku wobec ludzi ani nawet pojazdów. Kres temu beztroskiemu spacerowi położyła dopiero straż gminna, która odłowiła uciekiniera.


Jak się okazało, bocian miał uszkodzone skrzydło i prawdopodobnie był mieszkańcem domowego azylu dla bocianów w gospodarstwie Janusza Kozłowskiego w Kosinach Kapicznych.

Bocian z uszkodzonym skrzydłem prawdopodobnie przewędrował „siódemką” od Kosin aż w okolice Wiśniewa. Sygnał o takiej sytuacji otrzymaliśmy od jednej z okolicznych mieszkanek. Udało się go odnaleźć i odwieźliśmy go do gospodarstwa Janusza Kozłowskiego – mówi Stanisław Bańczyk, komendant straży gminnej.

red.

fot. nadesłane

Zobacz także: Wojtek ten jest najśmielszy, ale jest i Zdzisio i inni. Boćkami opiekuję się bo lubię
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
SUN The Fire
SUN The Fire
2 lata temu

pewnie wypatrywał Tuska….

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
2 lata temu
Reply to  SUN The Fire

niestety NIE!!! —WYPATRYWAŁ KACZYŃSKIEGO MIAŁ WRACAĆ DO WARSZAWY PO SPOTKANIACH ZE SWOIM AKTYWEM !!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x