Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Skonfiskowane narkotyki, dilerzy w areszcie. Policja podaje szczegóły  


Zabezpieczone duże ilości marihuany, haszyszu i innych środków odurzających oraz aresztowanie dwóch podejrzanych o handel narkotykami – to finał trwającego od lutego śledztwa, prowadzonego przez prokuraturę rejonową, we współpracy z mławską komendą Policji. Pierwszy z zatrzymanych to 27-letni mławianin. Drugi został zatrzymany kilka dni temu przy współpracy funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Gdańsku i mławskich kryminalnych na miejscowym lotnisku.


Tuż przed majowym weekendem w Sądzie Rejonowym w Mławie, 27-letni gdańszczanin usłyszał zarzut uczestnictwa w obrocie znaczną ilością narkotyków, co było jego  stałym źródłem dochodów. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.

Śledztwo rozpoczęło się w lutym tego roku od zatrzymania przez mławskich kryminalnych miejscowego dealera, 27-letniego mławianina. Zabezpieczono wówczas około  kilograma środków odurzających, pieniądze oraz przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Mężczyzna, na wniosek prokuratury, został aresztowany na 3  miesiące.

Dalsze czynności doprowadziły mławską prokuraturę i śledczych na trop gdański. Podejrzany, 27-letni gdańszczanin został zatrzymany przez mławskich policjantów we współpracy z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Gdańsku na lotnisku w Gdańsku. Podczas przeszukania, w jego mieszkaniu, śledczy odnaleźli ponad 700 gramów narkotyków oraz 129 tabletek ecstasy. Trwają dalsze czynności Prokuratury Rejonowej w Mławie i Policji.

O sprawie pisaliśmy już wcześniej tutaj: Koronkowe śledztwo mławskiej policji i prokuratury w sprawie narkotyków

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
6 miesięcy temu

acab

Anon
Anon
6 miesięcy temu

Jak dla mnie w nagrodę dilerzy powinni to świństwo zeżreć na miejscu. Sprawa była by rozwiązana bez ich sądzenia i kosztow utrzymania w więzieniu. Oraz była by też nauczka dla innych co szybko chcą się dorobić na handlu śmiercią.

Gość
Gość
6 miesięcy temu
Reply to  Anon

Marihuana to nie śmierć to naturalna używka!! Śmiercią powinno być karane chandel i produkcja narkotyków ciężkich. Marihuana nie zabija nie niszczy ludziom życia! proszę się doszkolić potem brednie pisać Marihuaną leczy ludzi z ciężkimi chorobami jest legalna w wielu krajach

Anon
Anon
6 miesięcy temu
Reply to  Gość

Proszę nie szerzyć bzdur. Papierosy to też używka i co może nie szkodzą. Chociaż te legalnie są sprzedawane. Radzę trochę się doszkolić a nie udowadniać, że ma się rację. Alkohol w małych ilościach też jest lekarstwem.

Last edited 6 miesięcy temu by Anon
CHAM BEZ WSTYDU
CHAM BEZ WSTYDU
6 miesięcy temu
Reply to  Gość

kolego tu nie mówimy o marihuanie bo każdy wie co to jest tylko chodzi że ta marihuana u dilera to jest tylko rozszerzenie jego asortymentu który niesie śmierć może nie dosłowną ale śmierć duszy człowieka a takie społeczeństwo jest gorsze od śmierci

Asasa
Asasa
6 miesięcy temu

A wystarczy zioło zalegalizować i podatki plus akcyza do budżetu a nie do gangsterki

Kwiaty Holladii
Kwiaty Holladii
6 miesięcy temu
Reply to  Asasa

A to nie rozwiązuje jako tako problemu , patrz Holandia … że niby tam gangusy wygineły ? nic bardziej mylnego . Wg mnie powinno być dożywocie za szmugiel i po sprawie .

woda
woda
6 miesięcy temu

Jesteś thebilem

Michal
Michal
6 miesięcy temu

Skoro znaleźli gościa w Gdansku to ktoś tu musiał jrbnac szpagat

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x