Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Skonfiskowane narkotyki, dilerzy w areszcie. Policja podaje szczegóły  


Zabezpieczone duże ilości marihuany, haszyszu i innych środków odurzających oraz aresztowanie dwóch podejrzanych o handel narkotykami – to finał trwającego od lutego śledztwa, prowadzonego przez prokuraturę rejonową, we współpracy z mławską komendą Policji. Pierwszy z zatrzymanych to 27-letni mławianin. Drugi został zatrzymany kilka dni temu przy współpracy funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Gdańsku i mławskich kryminalnych na miejscowym lotnisku.


Tuż przed majowym weekendem w Sądzie Rejonowym w Mławie, 27-letni gdańszczanin usłyszał zarzut uczestnictwa w obrocie znaczną ilością narkotyków, co było jego  stałym źródłem dochodów. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.

Śledztwo rozpoczęło się w lutym tego roku od zatrzymania przez mławskich kryminalnych miejscowego dealera, 27-letniego mławianina. Zabezpieczono wówczas około  kilograma środków odurzających, pieniądze oraz przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Mężczyzna, na wniosek prokuratury, został aresztowany na 3  miesiące.

Dalsze czynności doprowadziły mławską prokuraturę i śledczych na trop gdański. Podejrzany, 27-letni gdańszczanin został zatrzymany przez mławskich policjantów we współpracy z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Gdańsku na lotnisku w Gdańsku. Podczas przeszukania, w jego mieszkaniu, śledczy odnaleźli ponad 700 gramów narkotyków oraz 129 tabletek ecstasy. Trwają dalsze czynności Prokuratury Rejonowej w Mławie i Policji.

O sprawie pisaliśmy już wcześniej tutaj: Koronkowe śledztwo mławskiej policji i prokuratury w sprawie narkotyków

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
22 dni temu

acab

Anon
Anon
24 dni temu

Jak dla mnie w nagrodę dilerzy powinni to świństwo zeżreć na miejscu. Sprawa była by rozwiązana bez ich sądzenia i kosztow utrzymania w więzieniu. Oraz była by też nauczka dla innych co szybko chcą się dorobić na handlu śmiercią.

Gość
Gość
22 dni temu
Reply to  Anon

Marihuana to nie śmierć to naturalna używka!! Śmiercią powinno być karane chandel i produkcja narkotyków ciężkich. Marihuana nie zabija nie niszczy ludziom życia! proszę się doszkolić potem brednie pisać Marihuaną leczy ludzi z ciężkimi chorobami jest legalna w wielu krajach

Anon
Anon
21 dni temu
Reply to  Gość

Proszę nie szerzyć bzdur. Papierosy to też używka i co może nie szkodzą. Chociaż te legalnie są sprzedawane. Radzę trochę się doszkolić a nie udowadniać, że ma się rację. Alkohol w małych ilościach też jest lekarstwem.

Last edited 21 dni temu by Anon
CHAM BEZ WSTYDU
CHAM BEZ WSTYDU
21 dni temu
Reply to  Gość

kolego tu nie mówimy o marihuanie bo każdy wie co to jest tylko chodzi że ta marihuana u dilera to jest tylko rozszerzenie jego asortymentu który niesie śmierć może nie dosłowną ale śmierć duszy człowieka a takie społeczeństwo jest gorsze od śmierci

Asasa
Asasa
25 dni temu

A wystarczy zioło zalegalizować i podatki plus akcyza do budżetu a nie do gangsterki

Kwiaty Holladii
Kwiaty Holladii
25 dni temu
Reply to  Asasa

A to nie rozwiązuje jako tako problemu , patrz Holandia … że niby tam gangusy wygineły ? nic bardziej mylnego . Wg mnie powinno być dożywocie za szmugiel i po sprawie .

woda
woda
24 dni temu

Jesteś thebilem

Michal
Michal
25 dni temu

Skoro znaleźli gościa w Gdansku to ktoś tu musiał jrbnac szpagat

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x