Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronkowe śledztwo mławskiej policji i prokuratury w sprawie narkotyków


Wczoraj mławski sąd wydał zgodę na tymczasowe aresztowanie zatrzymanego uprzednio mężczyzny zamieszanego w narkotykowy proceder. To mieszkaniec województwa pomorskiego, a mławscy   śledczy namierzyli go na lotnisku w Gdańsku, gdy zamierzał opuścić kraj. Doprowadzony do mławskiej prokuratury usłyszał zarzuty obrotu znaczną ilością narkotyków.


W sumie to piąta osoba zatrzymana zamieszana w proceder obrotu narkotykami. Dwie osoby pozostają w areszcie, natomiast wobec trzech innych prokuratura zastosowała inne środki zapobiegawcze. Wszyscy to młodzi, około 30 letni mężczyźni – oprócz mieszkańca województwa pomorskiego, są to mieszkańcy powiatu mławskiego i działdowskiego.

W wyniku działań mławskich śledczych skonfiskowano kilka kilogramów narkotyków w różnej postaci, a także znaczną ilość gotówki.

– Sprawa jest rozwojowa i nie wykluczam, że mogą nastąpić dalsze zatrzymania – mówi Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Oki
Oki
1 rok temu

Gratulacje brawo dla policji

no i
no i
1 rok temu

brawoooo MOŻE WYDADZĄ CYGANÓW

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  no i

Hahha

PIĘKNY BIAŁY CZŁOWIEK
PIĘKNY BIAŁY CZŁOWIEK
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

czy to nerwowy śmiech brud asa?

Oki
Oki
1 rok temu

Brudasa Roma

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x