Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Skończyły się skargi na wydział komunikacji


W ocenie radnego Jacka Szlachty wydatnie poprawiła się obsługa interesantów w wydziale komunikacji mławskiego starostwa. Taką opinię radny wyraził podczas ostatniej sesji rady powiatu, dziękując dyrektorowi wydziału, pracownikom, a także poprzedniemu staroście i obecnemu zarządowi za poprawę warunków i zmianę organizacji pracy w tym ważnym dla mieszkańców naszego powiatu wydziale.


– Trzy sprawy różne załatwiałem w wydziale komunikacji i za każdym razem zostałem mile obsłużony. Skończyły się skargi na wydział komunikacji, naprawdę w miarę to funkcjonuje – mówił radny Szlachta.

Wystawiając taką pozytywną ocenę radny miał na myśli nie tylko poprawę warunków pracy w wydziale komunikacji, ale przede wszystkim wprowadzenie internetowego systemu rezerwacji wizyt. Taki system funkcjonujący od maja 2021 roku znacznie poprawił możliwość sprawnej obsługi, a także zminimalizował konieczność stania w kolejce. Okazuje się, że wdrożony system już się przyjął i sprawdził. Pamiętać jednak trzeba, że system pozwala umówić się na konkretny dzień i godzinę tylko w sprawach związanych z rejestracją pojazdów. Gdybyśmy chcieli skorzystać z takiej rezerwacji mamy najbliższy dostępne terminy są np. na jutro i kolejne dni tego tygodnia. W innych jednak sprawach niż rejestracją pojazdu  nadal musimy skorzystać z biletomatu w systemie kolejkowym znajdującym się w budynku wydziału.

JK

Zobacz także:

Aby się zarejestrować do wydziału komunikacji musisz kliknąć w link
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
20 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ZAINTERESOWANI
ZAINTERESOWANI
1 rok temu

W tym wydziale jest mało pracowników, którzy obsługują interesantów. Nadmierna ilość obowiązków nie przekłada się na wysokość wynagrodzenia.Od lat dyrektor walczył o podwyżki dla pracowników i nigdy betonu w głównym budynku nie mógł przebić.
Skoro pan starosta ma miesięcznie 18.300zł to zobaczymy ile podwyżki otrzymają pracownicy?

HENIO
HENIO
1 rok temu
Reply to  ZAINTERESOWANI

To prawda najbardziej dochodowy wydział dla starostwa powinien być doceniony w wynagrodzeniach. Z tego wynika, że pracownicy harują na wynagrodzenia starosty i jego przydupasów. OCHŁAPY DLA PRACOWNIKÓW.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Obsługa w urzędzie zmieniła się na duży plus. Młodzi ludzie sympatyczni i bardzo pomocni! Brawo

Wml
Wml
1 rok temu

Ilość rejestracji się nie zwiększyła tylko spadła ilość interesantów dlatego są mniejsze kolejki a nie ze odrazu poprawa zobaczymy jak znowu będą od 3 w nocy stać i biletomat wyda tyle biletów ile będą w stanie obsłużyć a reszta z kwitkiem odchodzi

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu

Szczególnie przyjemny młody Pan, bladyn, na stanowisku nr 1,na rejestracji pojazdów

Senior
Senior
1 rok temu

Wydział czynny od 8.00 kasa do 14.00 biletomat do 15.00 urząd czynny do 16.00 masakra minuta po 15.00 nic nie załatwisz

Junior
Junior
1 rok temu
Reply to  Senior

Minutę po autobus ani pociąg też nie poczeka ha ha

Senior
Senior
1 rok temu
Reply to  Junior

Czytaj ze zrozumieniem ludzie pracują do 15.00 urząd do 16.00 łykasz

Adel
Adel
1 rok temu

Ja wyrażę odrębną opinie od zdania Pana Radnego i wskaże zupełnie inną przyczynę zmian w Urzędzie Komunikacji. To COVID. To on wymusił zmiany, które nastąpiły w niespotykanym tempie. Dokonały się cuda w różnych urzędach i nagle internet zaczął być w nich odbierany. Dalej jesteśmy zawaleni komunistycznymi procedurami i generowaniem zbędnej makulatury. Tutaj już Covid nie da rady, bo co by robiły te hordy urzędników, gdyby się nagle okazało, ze do rejestracji pojazdu wystarczy wyłącznie umowa. W dobie internetu, te wszystkie pozostałe dane, które znosimy jak wielbłądy do urzędów można przesłać, sprawdzić i stworzyć, bez konieczności ich dostarczenia.

Darek
Darek
1 rok temu

No w końcu!!! „Beton” popękał… Lepiej późno niż wcale! Brawo!!!

BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
1 rok temu

Nie dziwi mnie Pańska ocena sytuacji PANIE RADNY w WYDZIALE KOMUNIKACJI– jak si e załatwia sprawy w gabinecie dyrektora, TO NA PRAWDĘ MOŻNA TO ZAŁATWIĆ BARDO SZYBKO !!!

Yureck
Yureck
1 rok temu

Opaczny obserwatorze! Przestañ narzekać. Było źle, jest lepiej. I przestañ sadzić byki ortograficzne!

Wu Tang Klan
Wu Tang Klan
1 rok temu

stare mogolskie przysłowie prawi – robiąc codziennie te same rzeczy nie spodziewaj się innych wyników .

Gerard
Gerard
1 rok temu

Wiedzieli z kim mają do czynienia dlatego szybko go zalatwili.
To jest subiektywna opinia a nie obiektywna.

Incognito
Incognito
1 rok temu
Reply to  Gerard

Nie bądź złośliwy. To co było, a to co jest obecnie, to dzień a noc. Brawo dla naczelnika, brawo dla pracowników. Szybka i miła obsługa to coś co od razu daje są zauważyć.

Artur
Artur
1 rok temu
Reply to  Incognito

Hahahaha. No chyba ku.rwa ja śnie czytając to. Żeby zarejestrować samochód potrzeba mi dwóch dni ? Co ty w ogóle za bzdury opowiadasz. Owszem w porównaniu do tego co było może jest lepiej, ale z wystrojem bo nic innego się tu nie zmieniło. W innym mieście np Ciechanowie potrzebuje dwóch godzin aby zarejestrować auto. W Mławie potrzebuje dwóch dni. Naprawdę idealna, lepsza i długo oczekiwana zmiana.

Endi
Endi
1 rok temu
Reply to  Artur

Ja rejestrując auto załatwiłem sprawę w niecałą godzinkę. Jest poprawa i to bardzo wielka. Obsługa jest miła i zawsze pomoże

kozak
kozak
1 rok temu
Reply to  Artur

Ja auto zarejestrowałem w 20 minut. Już nie wymyślaj głupot, że potrzeba na to 2 dni. Wystarczy umówić wizytę przez internet, ale jak wolisz stać i okupować wydział od 4 rano to już twoja sprawa. Ja wolę przeznaczyć ten czas na inne sprawy.

Incognito
Incognito
1 rok temu
Reply to  kozak

Oczywiście, że tak. Ale zawsze się znajdą maruderzy, żeby pomarzekać sobie dla zaspokojenia własnego ego.

Incognito
Incognito
1 rok temu
Reply to  Artur

To nie wiem co robisz, że 2 dni Ci potrzeba. Może nie masz kompletu dokumentów… Bo obsługa jest ok. Nie ma co im zarzcìć.
Ale narzekający zawsze się znajdzie.
Ja rejestrowałem w ciągu ostatniego roku 2 pojazdy i za każdym razem zrobiłem to spokojnie w 1 dzień. Więc o czym Ty piszesz….

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x