Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Aby się zarejestrować do wydziału komunikacji musisz kliknąć w link


Dzisiaj w starostwie na stronie https://www.powiatmlawski.pl/ i ruszyła internetowa platforma umożliwiająca ustalenie terminu wizyty w wydziale komunikacji. Jak nas poinformował dyrektor wydziału Jan Chodziutko, dziś już można się rejestrować, a najwcześniejszy termin wizyty to 24 maja.


Terminy w systemie dają możliwość wybory godziny wizyty pomiędzy 10:00 a 13:00. Po zakończonym procesie rejestracji, klient otrzymuje maila z cyfrowym kodem oraz kodem QR. Ważne jest, aby najpóźniej na 5 minut przed wybraną godziną potwierdzić swoją wizytę, wpisując na biletomacie w wydziale komunikacji otrzymany kod i pobierając bilet.

Rezerwacje dostępne są pod adresem:

https://bezkolejki.eu/spmlawa

Ze strony rezerwacji, bądź pod poniższym linkiem można zobaczyć podgląd kolejki:

https://bezkolejki.eu/spmlawa/QueueStatus

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
1 rok temu

No to właścicielka pojazdu z zdjęcia straci cześć klientów. Ciekawe czy to realnie wpłynie na długość kolejki.

Hhh
Hhh
1 rok temu

Ten wydział komunikacji to jest istna kpina. Idziesz o 5 w celu zarejestrowania pojazdu, czekasz do 8 na pobranie numerka. Później znów czekasz do 12 i okazuje się, że nie masz jakiegoś dokumentu który tak naprawdę jest wymysłem wydziału. I nie załatwiasz nic, bo twój numerek przepada. Znów kolejny dzień idziesz i słyszysz, że Pani nie odpowiada pieczątka bo coś nie widoczna.

Powinni wszystkich na zbity pysk wywalić, w innych miastach jakoś takich problemów nie ma jak tu. Załatwić tu coś to radzę wziąć tydzień wolnego, bo w jeden dzień to cud aby cokolwiek ogarnąć.

Anna
Anna
1 rok temu

Jak ktoś nie ma dostępu do internetu i nie potrafi się nim posługiwać. Co ma zrobić taką osoba??????

Przyjaciel
Przyjaciel
1 rok temu

Co

Technicy Magicy
Technicy Magicy
1 rok temu

DDoSuje ktoś stronę chyba albo taki ruch jest bo się nie ładuje…. 😉

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x