Dzierzgowo. Nietrzeźwy kierowca z 2,4 promilami alkoholu
— 16/09/2021
Trwają wzmożone działania kontrolne mławskiej Policji, dotyczące stanu trzeźwości kierujących. We wtorek 14 września patrol ruchu drogowego zatrzymał w Dzierzgowie kierującego volkswagenem, z wynikiem ponad 2,40 promila alkoholu w organizmie.
Zatrzymany do kontroli drogowej, 58-letni mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2,40 promila alkoholu. W rozmowie z policjantami stwierdził, że zanim wsiadł za kierownicę, pił wódkę. Interweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Mławska policja apeluje o przekazywanie informacji o nietrzeźwych za kierownicą. Taka reakcja ma ogromne znaczenie. Wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 112 i przekazać informację.
źródło: KPP Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]