Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do końca tygodnia parkowanie w strefie bez opłat. Potem podwyżka


W związku ze zmianą operatora Strefy Płatnego Parkowania, od  28 lipca 2021 r. do końca tygodnia będą demontowane dotychczasowe i instalowane nowe parkomaty SPP na terenie Mławy. Opłaty za parkowanie nie będą w tym okresie pobierane.


Nowe parkomaty, obsługiwane przez Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe, zaczną funkcjonować w poniedziałek 2 sierpnia 2021. Wówczas zaczną też obowiązywać nowe stawki opłat za parkowanie w strefie, uchwalone przez Radę Miasta Mława 18 maja 2021 r. (szczegółowe informacje: TUTAJ).

źródło: UMM

Zobacz także: Miasto przejmuje strefę płatnego parkowania. Lepiej późno niż wcale

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
1 miesiąc temu

Mam pytanie do szefa M.P.D.MOSTOWE??? — CZY TEN PAN W TEJ CZERWONEJ KAMIZELCE— TO MUSI TAK STAĆ NAD TYMI LUDZMY JAK EKONOM, ci ludzie dobrze wiedzą co mają robić, i jakie zadanie mają do wykonania !!! chyba za dużo kasy ma firma że wydaje na tak bezproduktywnych dozorców, do kopania dołków i łatania dziur na jezdni ????

azaWolf
azaWolf
1 miesiąc temu

powiało filozoficznie… PISMAKI DOKAZUJOM… iechaj każden se na dowolnym artykule to sprawdzi se… na początku jest prymitywnie skonstruowany nagłówek, czyli magia w linku do artykułu… a w nim… autor pismak przebiegły co do matury za drugim podejściem i na prawo jazdy za czwartym… podpuszcza czytelnika , by powli w kierunku końca WYKAZAĆ, JAKIE DURNE Z CIEBIE CZYTELNIKU POSPOLITE BYDŁO JEEEE… ou je…

Czytelniczka
Czytelniczka
1 miesiąc temu

Bardzo dobrze. Po Mławie można poruszać się rowerem albo pieszo.
Nie dla blachosmrodziarzy.
To i tak bardzo niskie ceny jak na wynajem 4 metrów kwadratowych w
ścisłym centrum miasta.

Max
Max
1 miesiąc temu
Reply to  Czytelniczka

Nie pij więcej proszę..

Max
Max
1 miesiąc temu

Pakować walizki…

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x