Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Obrazek jak z Barei? Mławski skatepark „sławny” na całą Polskę


Nietypowe usytuowanie rampy do akrobacji w mławskim skateparku wzbudziło zainteresowanie ogólnopolskich portali O2 i Wirtualnej Polski, które powołując się na publikację Codziennika Mławskiego piszą o tej sprawie, pod  prześmiewczym tytułem „Inwestycja jak z filmów Barei. Zdjęcie rampy z parku w Mławie obiegło sieć”.


To tylko kilka z wielu wpisów internautów,  zadziwionych usytuowaniem rampy do akrobacji ustawionej centralnie na środku alejki dla rolek czy hulajnóg. Dostało się przy tej okazji władzom miasta, bowiem to właśnie ratusz  zaplanował i wykonał tę inwestycję po konsultacjach z młodzieżą, co wielokrotnie podkreślał burmistrz Sławomir Kowalewski.

W swoich opiniach internauci byli raczej zgodni. Jest się z czego pośmiać.

red.

O tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.  

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
srs
srs
4 miesięcy temu

Ogłaszam temat za nie aktualny , został zrobiony przesmyk z kostki brukowej niczym przesmyk przez ucho igielne. Teraz otworzyły się nowe możliwości rozwoju sky parku za pomocą kostki nawet mogli by pomóc lokalni brukarze. Będziemy mieli niebawem nową normalność na miarę naszych czasów bruk park. Czyli suma sumarum wyszło jak w misiu .

Mława to serio stan umysłu
Mława to serio stan umysłu
4 miesięcy temu

Rozumiem,że komentują osoby,które korzystają ze skateparku????
dzieci ą zadowolone,przesiadują tam całymi dniami.Bez problemu ze wszystkich „ścieżek” korzystaja.Kogo by tam nie zapytał to mówią jak jest ekstra itp.

Jaga
Jaga
4 miesięcy temu

Tak, Mława to stan umysłu,
szczególnie biorąc pod uwagę realizowane pomysły przez ratusz.
– Remont kamienicy na Żwirki (makabryła 2011) kto akceptował?\
– Rewitalizacja placu wokół handlowca wraz z cudowną fontanną, kto projektował i kto zatwierdzał
– Skate park, kto wymyślił taki projekt i kto się pod nim podpisał, a teraz zwala jeszcze na młodzież?
– Dom dziennego pobytu dla seniora, kto się pod tym pomysłem podpisał, żeby ów dom znalazł się na betonowej pustyni?
– – kto wymyślił dworzec PKP Mława Miasto w oddale4niu pół kilometra od peronów i na dodatek oddzielony od nich bardzo ruchliwą ulicą (jak będzie ulewna burza to zanim się dobiegnie do peronu od owego dworca, to będzie można uczestniczyć w konkursie mokrego podkoszulka)

Dużo by jeszcze pisać o tym co powstało w Mławie w ostatnich 15 latach za kadencji obecnego burmistrza i z czego cała Polska się śmieje.
Burmistrz robi Mławie świetną promocję.

Teraz jeszcze starostwo się dołożyło i Mława została drugim Kraśnikiem

Gratulacje dla władz miasta, dla władz powiatu, dla radnych miejskich także.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

O2 i „Wirtualnej Polski” to Niemieckie nie Polskie portale.

Jaga
Jaga
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

No… widać, że w szczujni tego nie pokazali…
Szczujnia Mławę traktuje już jak drugi Kraśnik

AntyBaba
AntyBaba
4 miesięcy temu
Reply to  Jaga

Co żeś czepła tego Kraśnika , beret widać że wyprany z resztek przyzwoitości.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  AntyBaba

Beret to ty masz wyprany przez TVP i Rydzyka. Jaga nie robi wycieczek do ciebie, a ty ziejesz do niej jadem. Nie umiesz komentować, to nie komentuj. Wycieczki ad personam są bardzo brzydkie i świadczą bardzo źle o tobie niestety. Używaj argumentów merytorycznych, a nie obrażasz innych.

wodnik
wodnik
4 miesięcy temu

A co z pomostem nad zalewem? Minęły dwa lata od zdemontowania starego…

Wlodzimierz Bruzdziak
Wlodzimierz Bruzdziak
4 miesięcy temu
Reply to  wodnik

Tyle co ja się napiszę o tym pomoście i o ZALEWIE RUDA !!! ale odpowiem ci POMOST BYŁ ,ALE SIĘ ZMYŁ, A PONIEWAŻ TO JEST TEREN LIPOWCA , to pomostu nie ma bo nie na swoim terenie BURMISTRZ NIE ZAMIERZA INWESTOWAĆ , ABY POMOST PRZYWRÓCIĆ !!! tym tematem zagospodarowania ZALEWU miała si e zainteresować PANI POSEŁ Z CIECHANOWA —no ale pewnie o ty zapomniała, radzę tobie i innym zainteresowanym tematem ZALEWU, że lepiej o to nie pytać, bo możesz dostać odpowiedz że ci w pięty wejdzie !!!!!!

Wyobraźnia
Wyobraźnia
4 miesięcy temu

Czy park nie jest za mały na te wszystkie ekstrawagancje? Jak się próbuje rozbudować coś, na co nie ma miejsca, wychodzą właśnie takie kwiaty.

Jaga
Jaga
4 miesięcy temu
Reply to  Wyobraźnia

Parku w parku jest coraz mniej, można powiedzieć, że niedługo park stanie się halą targową z dwoma placami zabaw, z brzydkim zielonym grzybem, knajpą, estradą i pałacem ślubów.
no proszę – – ileż to atrakcji w jednym miejscu, niczym bombek na choince.

Mieszkańcy Mławy już po raz CZWARTY wybrali na burmistrza człowieka promowanego i sponsorowanego przez deweloperów i co niektórych biznesmenów mławskich, człowieka, który jest przedstawicielem tych ludzi, człowieka, który uwielbia beton. Zieleń, naturalne środowisko jest mu obce, no chyba, że w… Trzcińcu, ale Mławę betonuje w bardzo szybkim tempie.
Wikół handlowca beton, wokół galerii na OKM ponad 2 ha betonu i kilka rabatek

muława
muława
4 miesięcy temu

Nie ma takiej drogi, która nie prowadzi przez trudności… czy jakoś tak. Ten obrazek nabiera dla mnie symbolicznego znaczenia.

motyl
motyl
4 miesięcy temu

Bareja wiecznie żywy. Tak abstrahując od spraw czysto mławskich, można się pokusić o stwierdzenie, że za rządów PiS rozkwita na nowo.

andry
andry
4 miesięcy temu

Najlepszy komentarz: mają to co chcieli idiotów nie brak, ale fame jest 🙂

Modo
Modo
4 miesięcy temu

No co .jadąc na rolkach od razu wskoczy na rampę zrobi supermena beż deski i tyle

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x