Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Minister zdrowia uspokaja. Szczepionka ma być bezpieczna


Na początku grudnia na ręce premiera Morawieckiego, prezydenta Dudy i ministra zdrowia wpłynął apel podpisany przez kilkudziesięciu profesorów, doktorów i lekarzy o przeprowadzenie rzetelnej debaty publicznej na temat korzyści i zagrożeń związanych ze szczepieniami. Czy do debaty dojdzie, nie wiadomo, jednak minister zdrowia wystosował do sygnatariuszy apelu pismo, w którym uspokaja i deklaruje, że szczepionka jest bezpieczna.


Treść apelu można przeczytać TUTAJ

Poniżej pełna treść wystosowanej do sygnatariuszy apelu odpowiedzi ministra zdrowia.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Killuminati
Killuminati
1 rok temu

Wszystkie komentarze na temat:-)

Bankster MM napewno weźmie pod uwagę debaty społeczne -Już to widzę.

Spłaca dług- podpisał lojalkę.
„Kto ma uszy niechaj słucha „

NIE CHCEMY UMIERAĆ.
NIE CHCEMY UMIERAĆ.
1 rok temu

POSTANOWIŁEM UTRWALAĆ I PRZESYŁAĆ JAK W MŁAWIE NAS TRUJĄ MIESKAŃCY DOMÓW JEDNORODZINNYCH.PALĄ ŚMIECI I JESZCZE Z TEGO ZEMBALUJĄ.FILMIKI Z NAZWĄ ULICY I DOMU BĘDĘ PRZESUŁAL WSZYSTKIM SŁUŻBOM PO TO BY BYŁ DOWÓD NA PRZESTĘPSTWO.KONIC Z TUCIEM .IDĘ NA WOJNĘ Z TRUCICIELAMI .PROSZĘ DPŁĄCZYĆ DO MNIE. POKONAMY ICH WSPÓLNIE.MANDATY I OPINIA POWALI ICH.MYŚLĘ ŻE PAN BURMISTRZ ZMOBILIZUJE STRAŻ MIEJSKĄ DO PATROLI I KARANIA BEZ LITOŚCI.

zgon
zgon
1 rok temu

Brawo ktoś się w końcu wieśniakom do du…y dobierze.

Bee
Bee
1 rok temu
Reply to  zgon

Mieszkam na wsi i tu nikt nikogo nie truje,kazdy pali drewnem i węglem.Do kogo masz pretensje mieszczuchu.Bo akurat większa połowa Mławy to ze wsi,a udają wielkich miastowych.

Seba
Seba
1 rok temu
Reply to  Bee

Połowy są równe.

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Popieram,niech się zainteresują też ulicą Padlewskiego nie będzie przyzwolenia na trucie,nikogo to nie obchodzi ale przez takich ludzi nie da rady nawet mieszkania przewietrzyć co należałoby robić w dobie pandemi

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x