Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Minister zdrowia uspokaja. Szczepionka ma być bezpieczna


Na początku grudnia na ręce premiera Morawieckiego, prezydenta Dudy i ministra zdrowia wpłynął apel podpisany przez kilkudziesięciu profesorów, doktorów i lekarzy o przeprowadzenie rzetelnej debaty publicznej na temat korzyści i zagrożeń związanych ze szczepieniami. Czy do debaty dojdzie, nie wiadomo, jednak minister zdrowia wystosował do sygnatariuszy apelu pismo, w którym uspokaja i deklaruje, że szczepionka jest bezpieczna.


Treść apelu można przeczytać TUTAJ

Poniżej pełna treść wystosowanej do sygnatariuszy apelu odpowiedzi ministra zdrowia.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Killuminati
Killuminati
10 miesięcy temu

Wszystkie komentarze na temat:-)

Bankster MM napewno weźmie pod uwagę debaty społeczne -Już to widzę.

Spłaca dług- podpisał lojalkę.
„Kto ma uszy niechaj słucha „

NIE CHCEMY UMIERAĆ.
NIE CHCEMY UMIERAĆ.
10 miesięcy temu

POSTANOWIŁEM UTRWALAĆ I PRZESYŁAĆ JAK W MŁAWIE NAS TRUJĄ MIESKAŃCY DOMÓW JEDNORODZINNYCH.PALĄ ŚMIECI I JESZCZE Z TEGO ZEMBALUJĄ.FILMIKI Z NAZWĄ ULICY I DOMU BĘDĘ PRZESUŁAL WSZYSTKIM SŁUŻBOM PO TO BY BYŁ DOWÓD NA PRZESTĘPSTWO.KONIC Z TUCIEM .IDĘ NA WOJNĘ Z TRUCICIELAMI .PROSZĘ DPŁĄCZYĆ DO MNIE. POKONAMY ICH WSPÓLNIE.MANDATY I OPINIA POWALI ICH.MYŚLĘ ŻE PAN BURMISTRZ ZMOBILIZUJE STRAŻ MIEJSKĄ DO PATROLI I KARANIA BEZ LITOŚCI.

zgon
zgon
10 miesięcy temu

Brawo ktoś się w końcu wieśniakom do du…y dobierze.

Bee
Bee
10 miesięcy temu
Reply to  zgon

Mieszkam na wsi i tu nikt nikogo nie truje,kazdy pali drewnem i węglem.Do kogo masz pretensje mieszczuchu.Bo akurat większa połowa Mławy to ze wsi,a udają wielkich miastowych.

Seba
Seba
10 miesięcy temu
Reply to  Bee

Połowy są równe.

Tomasz
Tomasz
10 miesięcy temu

Popieram,niech się zainteresują też ulicą Padlewskiego nie będzie przyzwolenia na trucie,nikogo to nie obchodzi ale przez takich ludzi nie da rady nawet mieszkania przewietrzyć co należałoby robić w dobie pandemi

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x