Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus pacjentki mławskiego szpitala potwierdzony


W miniony piątek pisaliśmy o stwierdzonym u jednej z pacjentek hospitalizowanych na oddziale internistycznym zakażeniu COVID – 19. Przebywa ona obecnie w warszawskim szpitalu, a powtórnie wykonany test dał u niej wynik dodatni. To oznacza, że do czasu przebadania personelu mławskiego szpitala, który zetknął się z zakażoną, oddział internistyczny nie przyjmuje pacjentów. Pozostałe oddziały pracują normalnie.


– Warto podkreślić dociekliwość lekarzy interny, których niepokoiły wyniki badań podczas leczenia pacjentki w Mławie. Im zawdzięczamy, że nie mamy nowego ogniska.

Sanepid objął 30 osób szpitalnego personelu nadzorem. Dwójka pacjentów z sali, w której przebywała razem z nimi chora jest na kwarantannie. Wymazy zostaną pobrane wytypowanym wcześniej pracownikom szpitala w poniedziałek i będziemy czekać na wynik. Oddział internistyczny wstrzymał planowane przyjęcia pacjentów, ale pomocy normalnie udziela SOR czy NPL. Dyspozytor pogotowia został powiadomiony, by osoby chore wymagające leczenia na oddziale wewnętrznym transportować od razu do innego szpitala.  –mówi dyrektor SP ZOZ Waldemar Rybak.

JK

Zobacz także: Koronawirus w szpitalu. Interna chwilowo nie przyjmuje pacjentów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Na pewno?
Na pewno?
2 lata temu

Wymazy zostaną pobrane? O ile dobrze pamietam nowy model walki z koroną to mieli je pobierać tylko od ludzi z objawami. Personel szpitala to rozumiem, należy ale pacjenci tez?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x