Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od poniedziałku dzieci wrócą do przedszkola


SONY DSC


Z późnieniem zakończyła się przebudowa budynku B Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie. Placówka jest przygotowana, zajęcia dla dzieci rozpoczną się od poniedziałku.

Przedłużający się remont tego budynku spowodował, że zajęcia dla części dzieci tej placówki rozpoczynają się z dwutygodniowym opóźnieniem.   Inwestycja obejmowała odnowienie i  przebudowę systemu oddymiania, oświetlenia ewakuacyjnego oraz hydrantów przedszkola, przebudowę wyjść ewakuacyjnych z sal przedszkolnych od strony ul. Zygmunta Krasińskiego, wyjścia z budynku poprzez wykonanie schodów zewnętrznych wraz z okładzinami i poręczami, uzupełnienie chodników z kostki betonowej, wykonanie trawnika w miejscu rozebranych schodów i tarasu oraz niezbędne czynności towarzyszące.

źródło i fot. UMM

oprac. red.

O zawieszeniu zajęć pisaliśmy TUTAJ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x