Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rodzice dzieci ze żłobka otrzymają zwrot opłaty stałej


fot. pixabay

elektryk Mława
Reklama


Uchwałą rady miasta, rodzice dzieci uczęszczających do miejskiego żłobka otrzymują zwrot opłaty stałej, w sytuacji gdy żłobek pozostaje nieczynny lub zawiesił działalność na jakiś czas. Do tej pory do wnoszenia takiej opłaty rodzice byli zobowiązani, pomimo iż w związku z koronawirusem, żłobki, ale też inne placówki pozostawały zamknięte.

Poprzednia uchwała rady miasta nie przewidywała takiej sytuacji, jaka miała miejsce w ostatnim czasie. Obecna regulacja określa, że w przypadku gdy żłobek zawiesił działalność, rodzicom lub opiekunom prawnym przysługuje zwrot opłaty stałej, proporcjonalnie do ilości dni w miesiącu, gdy żłobek nie świadczył usług. Nowe przepisy obowiązywać będą z datą wsteczną – od 16 marca br.

JK   

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jojo
Jojo
4 miesięcy temu

Teraz żłobek jest czynny i chodzi tam kilka z 30 dzieci A płacą wszyscy. Nauczyciele nieprzebadani jak w innych miastach. Sale bez zabawek A Pani nie przutuli żadnego dziecka bo nie moze. Rodzice bojąc się o dzieci ich nie posylaja zresztą grupa może być max 12 osob. To są dzieci 1_3 lata A płacić trzeba bo ponoć żłobek działa ale to że jest to działanie wpływające negatywnie na psychikę malucha to nikogo już nie obchodzi. Porazka

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x