Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rodzice dzieci ze żłobka otrzymają zwrot opłaty stałej


fot. pixabay


Uchwałą rady miasta, rodzice dzieci uczęszczających do miejskiego żłobka otrzymują zwrot opłaty stałej, w sytuacji gdy żłobek pozostaje nieczynny lub zawiesił działalność na jakiś czas. Do tej pory do wnoszenia takiej opłaty rodzice byli zobowiązani, pomimo iż w związku z koronawirusem, żłobki, ale też inne placówki pozostawały zamknięte.

Poprzednia uchwała rady miasta nie przewidywała takiej sytuacji, jaka miała miejsce w ostatnim czasie. Obecna regulacja określa, że w przypadku gdy żłobek zawiesił działalność, rodzicom lub opiekunom prawnym przysługuje zwrot opłaty stałej, proporcjonalnie do ilości dni w miesiącu, gdy żłobek nie świadczył usług. Nowe przepisy obowiązywać będą z datą wsteczną – od 16 marca br.

JK   

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jojo
Jojo
1 rok temu

Teraz żłobek jest czynny i chodzi tam kilka z 30 dzieci A płacą wszyscy. Nauczyciele nieprzebadani jak w innych miastach. Sale bez zabawek A Pani nie przutuli żadnego dziecka bo nie moze. Rodzice bojąc się o dzieci ich nie posylaja zresztą grupa może być max 12 osob. To są dzieci 1_3 lata A płacić trzeba bo ponoć żłobek działa ale to że jest to działanie wpływające negatywnie na psychikę malucha to nikogo już nie obchodzi. Porazka

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x